1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Соби во домот

Дискусија во 'Канта' започната од k.i.m, 27 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Продолжете тука да дискутирате за собите, а потоа модераторот ќе го спои ова со „Собите во домот“.
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Мислењата ќе бидат префрлени во веќе постоечката со ист наслов како што пиша веќе Ким .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.