1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Совети од ЖЕНСКА страна за сите машки

Дискусија во 'Канта' започната од Ivonche.19, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivonche.19

  Ivonche.19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Совети од ЖЕНСКА страна за сите машки :)
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
 3. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  мислам дека темата е за Клуч, веќе има таква тема!
  доколку сакате да отварате тема прво разгледајте дали има и друга таква.. целта е да не се трупат исти теми на форумот.. ;)
  п.с. ова беше со добри намери, а како ќе ме сфатите тоа си е ваше.. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.