Совети од Машка страна !!

Дискусија во 'Канта' започната од MercedesS65, 19 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MercedesS65

  MercedesS65 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Овде стасав читајки на фејсбук и мислам дека добро би дошло мислење од машка страна за темиве..
  Сакам да давам совети иако не сум многу искусен, сакам да разговарам за љубовта и љубовните врски, тука сму да ви помогнам колку можам повеќе и да побарам некој совет за мојот љубовен живот :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.887
  Има ваква тема. Стои како важна. На кој му треба совет од машка страна нека се обрати таму.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.