1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Совет

Дискусија во 'Канта' започната од profesional10, 19 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. profesional10

  profesional10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Ми се допаѓа една девојка. Иста возраст како мене. Не е баш нешто да се знаеме, ама имаме здраво. Мислам дека и јас и се допаѓам, ама не сум сигурен 100%. Што да правам понатаму?
   
 2. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  181
  Здраво
  За почеток има ваква тема така да не треба да отвораш пак...но кога веќе сме тука
  на 16 години како машко треба прв да и пријдеш да ја викнеш на кафе,кино и шо ти ја знам...ако се разбирате супер честитам,ако не не е само она има и многу други девојќи
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има вакви теми во категорија „Сингл“. Разгледај таму, оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.