Совет

Дискусија во 'Канта' започната од elena666, 15 септември 2013.

 1. elena666

  elena666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво, сакам да ми дајте совеет.. имав однос пред 1 недела пред да ми дојди и сега сабајлето имав црвено ептен и мислев дека ми дојде, а сега е бледо како во 4-5 ден.. што треба да значи тоа??
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.002
  Допаѓања:
  24.837
  Пол:
  Женски