1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Солариум „на стоење“

Дискусија во 'Тело' започната од mamaja, 14 мај 2012.

 1. mamaja

  mamaja Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  15
  Здраво девојки, знае ли некоја во кои салони во Ск има „стоечки“ солариум? Пошто тие со лежење не ги свиѓам баш многу... :emo: Фалаааа :)
   
 2. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.489
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  Солариум „на стоење“ :)

  Солариум на стоење мислам дека има во афродита с ама не сум сигурна ке се распрашам па ке ти напишам ЛП.
   
 3. SEKSI.BARBI

  SEKSI.BARBI Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  42
  Солариум „на стоење“ :)

  :!: солариум на стоење е нешто нај доброоооо :l:
   
 4. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.662
  Солариум „на стоење“ :)

  Имаш во Сикрет, Мое Студио...
   
 5. Allthatglitters21

  Allthatglitters21 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2012
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  288
  Пол:
  Женски
  Силуете
   
 6. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.757
  Допаѓања:
  39.481
  Пол:
  Женски
  Афродита С, со сигурност :D
   
 7. GreenEyedBabe

  GreenEyedBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2010
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  23
  Во Миу Миу кај Дуомо-поточно на улицата Христо Смирненски-одма карши кафичот Дринкерс Пердајз, 30 минута е а има и пакети. И тоа е турбо солариум значи максимум се стои 6 минути. Јас одев, убаво поцрнев, ама сега правам пауза-златна тераса дома 8) :rofl:
   
 8. GymGirl❤

  GymGirl❤ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2021
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  И јас сакам солариум со стоење баш сега се думав како би изгледала ако е со лежење можеби како еурокрем пошо сум многу бела :rofl: бидејќи за прв ќе идам незнам како е. Ваша препорака?