1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Солзите на мојата ќерка (Сител)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ocila, 9 јуни 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Наскоро на Сител почнува нова серија наречена Солзите на мојата ќерка. :)
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.534
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  http://www.sitel.com.mk/solzite-na-mojata-kjerka :) ;) :*
   
  На ocila му/ѝ се допаѓа ова.
 3. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  2.828
  Допаѓања:
  8.222
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  Дали знае некој како се вика серијата на турски ? :)
   
 4. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  На elka.timova и eliesaab им се допаѓа ова.
 5. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  4.030
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  Многу е убава серијата јас ја пратам и интересна е. Сега девојчето дозна за татко и дека всушност е жив и дека е министер. Баш ме нтересида дали ќе го прифате како татко, на мајка и дали ќе и прости?? Ако знае некој нека напише на кратко што како ќе се случува понатаму. :)
   
 6. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.730
  Допаѓања:
  3.498
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  Ме заинтересира, ги гледам првиве епизоди ама некако сиве серии ми се интересни на почетокот, после останатото е прочитано и гледано од другите серии.. Во сите турски серии случувајната се слични.
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Интересна серија, ја следам :)
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 9. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  974
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  а од каде ми е познато девојчето, во која серија глумеше?
   
 10. kargo80

  kargo80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  мислам во Солзи на есента ... исто на Сител одеше. мислам дека така се викаше серијата, таа им беше меѓе првите со синхронизација (не ме држете за збор) можеби грешам :)
   
 11. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  974
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  мозе ли слика од нејзе мислам ако најдеш зашто јас барав ама не најдов фала однапред :)
   
 12. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Во време на дождови..играше...
  [​IMG]
   
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Katerina2001

  Katerina2001 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  3
  Многу интересна серија многу ми се допаѓа :)
   
 14. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ја глумеше Мерве во Време на дождови, и беше другарка на Ејлу
   
  На Katerina2001 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  735
  Допаѓања:
  1.212
  Пол:
  Женски
  Оваа Ајше, така мислам се вика, што му е девојка на министерот, во кој филм има глумено? Многу ми е позната :^)
   
 16. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.300
  Имаше една серија на канал5 незнам како се викаше ама знам дека беше злобна и серијата се работеше за една млада девојка која ке си ги пронајде братучедите а оваа ајше беше жена на еден од братучедите и и беше љубоморна многу :D
   
  На aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 17. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Во Опасна убавина..
   
  На elka.timova и aaaaa им се допаѓа ова.
 18. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.300
  Мене ми е познат овој братот на Муса.. у која друга серија глумеше? :D
   
 19. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Toj e Бранко(на наше вака го викаа) од очајни домаќинки- турската верзија.
  Иначе серијава ми е многу интересна, мене вака ретко некоја серија од турскиве да ми биде интересна :)
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Toprak

  Toprak Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2012
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  277
  Eve go devojceto od Solzi na esenta

  [​IMG]
  ne e toa devojce