Солзите на мојата ќерка (Сител)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ocila, 9 јуни 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Наскоро на Сител почнува нова серија наречена Солзите на мојата ќерка. :)
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.779
  Допаѓања:
  27.946
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  http://www.sitel.com.mk/solzite-na-mojata-kjerka :) ;) :*
   
  На ocila му/ѝ се допаѓа ова.
 3. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  1.837
  Допаѓања:
  5.602
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  Дали знае некој како се вика серијата на турски ? :)
   
 4. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  870
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
  На elka.timova и eliesaab им се допаѓа ова.
 5. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  3.858
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  Многу е убава серијата јас ја пратам и интересна е. Сега девојчето дозна за татко и дека всушност е жив и дека е министер. Баш ме нтересида дали ќе го прифате како татко, на мајка и дали ќе и прости?? Ако знае некој нека напише на кратко што како ќе се случува понатаму. :)
   
 6. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  603
  Пол:
  Женски
  Солзите на мојата ќерка(Сител)

  Ме заинтересира, ги гледам првиве епизоди ама некако сиве серии ми се интересни на почетокот, после останатото е прочитано и гледано од другите серии.. Во сите турски серии случувајната се слични.
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.146
  Пол:
  Женски
  Интересна серија, ја следам :)
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
 9. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  а од каде ми е познато девојчето, во која серија глумеше?
   
 10. kargo80

  kargo80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  мислам во Солзи на есента ... исто на Сител одеше. мислам дека така се викаше серијата, таа им беше меѓе првите со синхронизација (не ме држете за збор) можеби грешам :)
   
 11. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  мозе ли слика од нејзе мислам ако најдеш зашто јас барав ама не најдов фала однапред :)
   
 12. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Во време на дождови..играше...
  [​IMG]
   
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Katerina2001

  Katerina2001 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  3
  Многу интересна серија многу ми се допаѓа :)
   
 14. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  870
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ја глумеше Мерве во Време на дождови, и беше другарка на Ејлу
   
  На Katerina2001 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  Оваа Ајше, така мислам се вика, што му е девојка на министерот, во кој филм има глумено? Многу ми е позната :^)
   
 16. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Имаше една серија на канал5 незнам како се викаше ама знам дека беше злобна и серијата се работеше за една млада девојка која ке си ги пронајде братучедите а оваа ајше беше жена на еден од братучедите и и беше љубоморна многу :D
   
  На aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 17. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Во Опасна убавина..
   
  На elka.timova и aaaaa им се допаѓа ова.
 18. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Мене ми е познат овој братот на Муса.. у која друга серија глумеше? :D
   
 19. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Toj e Бранко(на наше вака го викаа) од очајни домаќинки- турската верзија.
  Иначе серијава ми е многу интересна, мене вака ретко некоја серија од турскиве да ми биде интересна :)
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Toprak

  Toprak Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2012
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  277
  Eve go devojceto od Solzi na esenta

  [​IMG]
  ne e toa devojce