1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сонови

Дискусија во 'Канта' започната од elisabeta, 5 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.539
  Незнам дали има вакава тема барав не најдов.Дали на некој му се има случено тоа сто го сонувал другиот ден да му се случи истото или слично како на сонот мене често тоа ми се случува како некое предупредување па сакам да знам дали и на друг некој истово му се случува?
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  На elisabeta му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.