Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сонови

Дискусија во 'Канта' започната од ackaa91, 3 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ackaa91

  ackaa91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  4
  Малку да подискутираме на ова тема... :)
  Колку често сонувате?
  Дали некогаш соновите ви се остваруват ?
  мене секогаш сонот ми се остварува па дури некогаш другарките се плашат кога ќе им кажам дека ги имам сонувано :)
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  492
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постои иста.
  Убаво би било да ги прочитате правилата на форумот. ;)
  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.