1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Соновник

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 5 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  Потребен ние СОНОВНИК кој ке можеме и сами да си протумачиме некој сон кој не би сакале јавно да го пишеме на форумов
  Соновник - Преведете ги вашите сништа
  http://riznica.com.mk/Sonovnik/
   
 2. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  163
  според овој соновник има жалосна вест, друго ми кумство трето ми е да бидам верн НА СВОИТЕ ПРИНЦИПИ
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.