1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Соновник?

Дискусија во 'За форумот' започната од a29, 12 март 2011.

 1. a29

  a29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Презадоволна сум од сајтов,но имам само една забелешка.. каде е соновникот? го чекав толку време, а сега и ми вели „страната не е пронајдена“? :/
   
  На Leala му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  Работат админките на соновникот :) Веројатно и затоа пишува страната не е најдена.
   
 3. Irreplaceable.xD

  Irreplaceable.xD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  67
  Навистина, што е со соновникот, одамна е ставен, но сеуште не е пуштен. Кога ќе биде во функција?
   
 4. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  чекаме соновниккккк......... до каде сте?????? :worried: :worried: :worried:
   
 5. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.029
  да да веќе долго време се чека тој соновник.
   
 6. Leala

  Leala Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  12
  За жал изгледа го заборавија соновникот кој долго време го очекувам :( :( :( :( :(
   
 7. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.485
  Пол:
  Женски
  Аман бре луѓе што ке ви е тој соновник додека да биде овој на фемина најдете си на друг форум. Јас такви и не ни читам (ама за секој случај добро е да го има).