1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сопствена канцеларија за судски преводи

Дискусија во 'Барање работа' започната од JerseyGirl, 10 април 2015.

 1. JerseyGirl

  JerseyGirl Нов член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo, jas sum nova na forumov i bi sakala da se informiram dokolku nekoj znae ili ima iskustvo dali mozam posle zavrsen praven i polaganje za licenca za ovlasten sudski preveduvac ke mozam da otvoram sopstvena kancelarija za sudski prevodi i kako odi procedurata za toa?