1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сопствен форум/сајт

Дискусија во 'Слободно време' започната од smiley.x3, 8 јули 2012.

 1. smiley.x3

  smiley.x3 Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Се надевам дека темава не постои, но доколку ја има модераторки, слободно избришете. Или, доколку не смее да се поставуваат вакви теми слободно избришете.
  Доколку би имале можност да направите свој сопствен сајт/форум како би го нарекле и за што би служел?
  Еве мое мислење: Јас би направила сајт/форум сличен како фемина, само што кога ќе влезете на сајтот/форумот би имало две опции. Јас сум Машко и Јас сум женско. Кај машките ќе има теми и постови кои би биле интересни за мажите а кај жените секако теми и постови кои би биле интересни за жените. И сајтот/форумот би го нарекла http://www.mazi-zeni.mk.
  Кое е важето мислење? :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Сопствен форум/сајт.

  Сум имала и сајт и форум....сум пишувала и за туѓи сајтови/форуми(и сеуште пишувам).......но на крај заклучив дека луѓето се презаситени со форумите.Оние што на почетокот на времето како Фемина и уште 3/4 форуми се пробиле тие и опстанале.
  А за сајт.....никад не е касно, и баш е убаво.
   
 3. kristina123456

  kristina123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  форум

  сакам да ве прашам дали некоја од вас знае како да отворам свој сајт или форум веке подолго време се интересирам за свој сајт но немозам да најдам некој сто знае како да отворам па дојдов до идеа да ве прасам вас ако некој знае нека пише
  ви благодарам однапред
  :hai: :hai: :hai:
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
 5. kristina123456

  kristina123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  фала ама немозам да се снајдам
   
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  што неможеш да се снајдеш?
   
 7. kristina123456

  kristina123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  па пистив за да отворам форум барасе наслов пасворди тие глупости и ок сите полинја светнаа зелено но несакасе да продолзи ми вика дека е дозволено користенје само на - и . а немав употребено нис друго
   
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  сигурно ти барала и наслов-линк од форумот, одкуцај го линкот и со никот што си го правела пробај да влезеш
   
 9. kristina123456

  kristina123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  ок ке пробам ако не се откажуам :(
   
 10. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  ако не пиши ми ја постапката па ќе пробам да ти укажам каде си згрешила
   
 11. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Ми треба предлог за име?
   
 12. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  SVOJ SOPSTVEN VEBSAJT

  ^за што е сајтот
   
 13. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  neshto kje bide kako kafe pauza taj stil
  Нешто ќе биде како кафе пауза тој стил
   
 14. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  SVOJ SOPSTVEN VEBSAJT

  што има ново :D :D тоа ми текна :tmi:
  stoimanovo.mk :D
   
 15. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.531
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Па може да биде Што има ново