Состави... Групава е само за девојчиња...!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Waterbeautifulgirl, 14 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Waterbeautifulgirl

  Waterbeautifulgirl Нов член

  Се зачлени на:
  13 мај 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.888
  Omg! Can i join, pleaseeeee? We'll wear pink on Monday, хеланкас он Тјусдеј :D
  [​IMG]
   
  На Golden, sofijanoka и T.e.d.d.y им се допаѓа ова.
 4. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  8.241
  Пол:
  Женски
 5. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.354
  Допаѓања:
  134.609
  Пол:
  Женски
  :wasntme: :wasntme:
  odlicna tema mi se dopaga spomenik za tebe!!! :!:

  Дали да плачам или да се смеам, ај второто подобро. :?: :D
   
 6. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.551
  Допаѓања:
  8.241
  Пол:
  Женски
  Осеќам темава ќе оди канта. ]:)
   
 7. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  900
  Пол:
  Женски
  Девојче,ај не се глупирај!Биди сериозна малку!Ако немаш што паметно да работиш земи прочитај некоја нова книга,ем ќе научиш нешто ново и корисно,ем речникот ќе си го збогатиш,па нема да правиш мислења само со смајлиња колку само да ги направиш! :)
   
 8. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.399
  Пол:
  Женски
  (смајлиштосипукавоглавата) |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.