Состави/Писмени

Дискусија во 'Канта' започната од queendiggy, 9 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. queendiggy

  queendiggy Нов член

  Се зачлени на:
  9 март 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дечки,ми треба некаков состав на тема “Во помагањето на другите е радоста и утехата„ Please,без воопшто идеи сум,секаква помош би ми значелаа
   
 2. Андријана98

  Андријана98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  да не има некој есеи за процес,вујко вања,странец,чекајќи го годо?
  фала ви однапред
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.