1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Состави

Дискусија во 'Канта' започната од _Barbie_, 6 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. _Barbie_

  _Barbie_ Нов член

  Се зачлени на:
  6 март 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ВЕ МОЛАМ ИТНОО,
  Ќе може опис на ликот на Аџи-Трајко од Бегалка од Васил Иљоски
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.