1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Соја

Дискусија во 'Канта' започната од simoncelicius, 17 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.315
  Допаѓања:
  6.734
  Пол:
  Женски
  девојки сите знаеме колку е здрава сојата но мене не ми се допаѓа баш и мн вкусот, е сеа проблемот е што сум ставена на диета па морам да консумирам соја, освен сварена па испржена како шницли незз некој друг рецепт, па ако имате некаков предлог дајте, само да не е пржена бидејќи прженото и не е здраво :)
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
 3. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.315
  Допаѓања:
  6.734
  Пол:
  Женски
  не ја видов во ред тогаш, нека се заклучи темава
  едит темата е за тоа дали е здраво да се консумира или не јас побарав рецепти сепак е во ред темава
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.