Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сојузници (Aliados)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од tea4e, 19 јули 2013.

 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Ги погледнавте ли првите 3 епизоди?Како ви изгледа ?
  Јас ги изгледав и ми изгледа интересна серијава. :inlove:

  Обично сите кои гледаа „Ангели“ го гледаат или ќе го гледаат и „Сојузници“. :D
  [​IMG]
   
  На Eoo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.257
  Пол:
  Женски
  Можи да ги поставиш видеата кај што ги гледаш?? :*
   
  На tea4e и Kaley им се допаѓа ова.
 3. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  625
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Ги има само на шпански,кој разбира нека гледа. :D Јас ги гледам редовно,интересна е. :inlove:
   
 5. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Ги научив песнитеее.... :clap: :inlove:
   
 6. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Нема да се обидеме да им пишеме да пуштат Сојузници и кај нас ? ;(
   
 7. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  129
  Преубава е серијава јас ја гледам секој ден :inlove:
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 8. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  И јас ја гледам редовно,ваму ја даваат еднаш во неделата и плус од кратките од неколку минути.
  Стварно е убава ,не дека глумат Петер и Пабло... :wasntme:
  На приемер,во Solamente Vos глумеа Еуге и Лали ,ама серијата не ме привлече,ама оваа е прекрасна... :inlove: :inlove: :inlove:
   
 9. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Во серијва се приклучува и сестра и на Канде (Тефи) :)
   
 10. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
 11. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
 12. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Многу малку епизоди... ;(
   
 13. t.i.n.k.b.e.l.l

  t.i.n.k.b.e.l.l Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Снима се и втора сезона.
  Јан и Инти ми се најубави :inlove:
   
 14. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 15. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  А кога почнува 2ва сезона сакам Валентин :inlove: :inlove: да си го видам пак :D .
  А луѓе шо мора Валентин и Деби да се муват во 2ва да останеа само другари :fubar: .Уххх бе заљубена сум во детето. :inlove: :inlove: :*
   
 16. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  ^^Деви, не Деби
   
 17. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Па Деби се изговара

  Инаку кога почнубва новата сезона на Алиадос и дали е последна,бидејќи читав дека Пабло ќе снима серија со Еуге! :D
   
 18. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Каде слушна дека е Деби,кога е Деви ? :^)
  Добро нема врска ,не се знае кога почнува и колку сезони има.Инаку имало и книга. :)
   
 19. t.i.n.k.b.e.l.l

  t.i.n.k.b.e.l.l Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Планирани се само 2 сезони,но според мене ќе има и 3 сезона,бидејќи во Аргентина има многу голем рејтинг.А да вистина е тоа дека Пабло ќе синма со Еуге,пред некој ден читав на интернет ако го најдам линкот ќе ти го пратам :)
   
 20. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Еха уште од декември мисечини....Хулијан(Франко) од кога ја има објавено..дека ја чита! ЕхЕХЕХ :P