Сојузници (Aliados)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од tea4e, 19 јули 2013.

 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ги погледнавте ли првите 3 епизоди?Како ви изгледа ?
  Јас ги изгледав и ми изгледа интересна серијава. :inlove:

  Обично сите кои гледаа „Ангели“ го гледаат или ќе го гледаат и „Сојузници“. :D
  [​IMG]
   
  На Eoo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  Можи да ги поставиш видеата кај што ги гледаш?? :*
   
  На tea4e и Kaley им се допаѓа ова.
 3. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  624
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ги има само на шпански,кој разбира нека гледа. :D Јас ги гледам редовно,интересна е. :inlove:
   
 5. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ги научив песнитеее.... :clap: :inlove:
   
 6. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Нема да се обидеме да им пишеме да пуштат Сојузници и кај нас ? ;(
   
 7. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  129
  Преубава е серијава јас ја гледам секој ден :inlove:
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 8. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  И јас ја гледам редовно,ваму ја даваат еднаш во неделата и плус од кратките од неколку минути.
  Стварно е убава ,не дека глумат Петер и Пабло... :wasntme:
  На приемер,во Solamente Vos глумеа Еуге и Лали ,ама серијата не ме привлече,ама оваа е прекрасна... :inlove: :inlove: :inlove:
   
 9. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Во серијва се приклучува и сестра и на Канде (Тефи) :)
   
 10. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 11. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 12. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Многу малку епизоди... ;(
   
 13. t.i.n.k.b.e.l.l

  t.i.n.k.b.e.l.l Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Снима се и втора сезона.
  Јан и Инти ми се најубави :inlove:
   
 14. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
 15. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  А кога почнува 2ва сезона сакам Валентин :inlove: :inlove: да си го видам пак :D .
  А луѓе шо мора Валентин и Деби да се муват во 2ва да останеа само другари :fubar: .Уххх бе заљубена сум во детето. :inlove: :inlove: :*
   
 16. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ^^Деви, не Деби
   
 17. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Па Деби се изговара

  Инаку кога почнубва новата сезона на Алиадос и дали е последна,бидејќи читав дека Пабло ќе снима серија со Еуге! :D
   
 18. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Каде слушна дека е Деби,кога е Деви ? :^)
  Добро нема врска ,не се знае кога почнува и колку сезони има.Инаку имало и книга. :)
   
 19. t.i.n.k.b.e.l.l

  t.i.n.k.b.e.l.l Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Планирани се само 2 сезони,но според мене ќе има и 3 сезона,бидејќи во Аргентина има многу голем рејтинг.А да вистина е тоа дека Пабло ќе синма со Еуге,пред некој ден читав на интернет ако го најдам линкот ќе ти го пратам :)
   
 20. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Еха уште од декември мисечини....Хулијан(Франко) од кога ја има објавено..дека ја чита! ЕхЕХЕХ :P