Сојузници (Aliados)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од tea4e, 19 јули 2013.

 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ^^Знам ,пред некој ден видов на официјалната имаа поставено видео и слики од книгата :)
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Леле бе женски ми иди некој пат Ори и Каро да ги убија, :@
  Толку ми се убај Валентин и Франко шо незнам поќе што да првам :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :l: :l: :!: Да ги сретнам на улица ќе се онесвестам на лице место :$
   

  Прикачени фајлови:

 3. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 4. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Денес е роденден на Joaquin Ochoa и полни 15 год. Инаку Јоко сега има и женска.Сите му велата дека е грда,а тој вели дека е најубава!
   
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 6. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 7. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 8. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 9. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Епизода 21
  https://www.youtube.com/watch?v=0uNFGsw6Loo
  Епизода 22
  https://www.youtube.com/watch?v=yrXcOj5DJ7E
  Епизода 23
  https://www.youtube.com/watch?v=ll9y1jD6ozs

  И трејлер за Сезона 2

  https://www.youtube.com/watch?v=i2wT8dbwQYQ

  И првото ЦД комплетно :)
  https://www.youtube.com/watch?v=sj9Q7_BY9nQ

  Ова беше се досега кога ќе почне втората сезона секоја недела ќе ви ги пуштам ;) . Доколку ве интересира серијава,сега ги имате линковите на сите епизоди .Па можете да ги гледате без да се мачите да ги барате :D


  A БЕ НЕКА ЖИВНЕ ТЕМАВА!ИЛИ НЕ ЈА ГЛЕДАТЕ СЕРИЈАВА :( ! ИнАкУ е МнОгу УбАвА!
   
 10. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Да,ама изгледа во втората сезона!Леле тие кога почнуваа првата сезона да ја даваат на ТВ,втората ја снимaа :D
   
 11. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
 12. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Се чека 6ти април(недела) :) :) :) :inlove: :inlove: 8)
   

  Прикачени фајлови:

 13. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Сенадевам дека утре на Youtube ќе ја има не можам да дочекам :$ :inlove: :inlove:

  Eве и најновата песна
  Mañana :inlove: Дека утре де ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=5mBJLx6B9fY
   

  Прикачени фајлови:

  • blog.png
   blog.png
   Големина на фајлот:
   65,2 KB
   Прегледи:
   152
 14. aleksandra15

  aleksandra15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  6
  https://www.youtube.com/watch?v=C_tUSLHdlUY
  Луѓе како ви се чини новата епизода? Мене ми се допадна. Типично за Крис, а оној Питер коа ќе го видам паѓам у кома :inlove: :inlove:
   
 15. Mariia05

  Mariia05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2013
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  32
  може линк од твитерот на "грдата" ? :D
   
 16. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Delfii Chaves -вака се вика :D
   
 17. Mariia05

  Mariia05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2013
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  32
  ахам, а од ај знаеш дека му е девојка? си прочитала негде или?
   
 18. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Значи станав зависник од серијава. :talk: Многу ми е убава, а за актерите да не правиме муабет. :wasntme:
  Инаку дај живнете ја темава, што вака слабо се пишува ? :|
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 19. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Немав време,па од вторава сезона немам изгледано ништо... :| Сега викендов ќе ги гледам,ќе плакнам очи,зошто ги заборавив веќе... :|

  Иначе од вторава сезона само една епизода е дадена?
   
 20. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Серијава е зараза! :inlove: :inlove:
  Конечно седнав да ги изгледам епизодите од вторава сезона...ми фалеа :talk:

  Ајде да ја живнеме темава! :wasntme: