Со кого би сакале да сте заедно сега во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gordana10, 1 април 2010.

 1. CherryBerry

  CherryBerry Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2010
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  61
  Сама како и по обичај ама сакам да си направам муабет со една добра другарка што секогаш знае добри совети да даде и да ме расположи.Аааааааа би сакала ама не....или да :) па да-и една личност што ја намам видено една недела и е единствена причина за која сакам да одам и во школо.Ама...и да е тука со мене не знам што ке му кажам срам ми е.Па не ни сакам да му зборам само сакам еден дооооооолг бакнеж :$
   
 2. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.881
  со мама ;( толку многу ја сакам и ми недостига ;(
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.533
  Допаѓања:
  132.520
  Пол:
  Женски
  Сакам да сум сама... сама и сум... на моменти ме фаќа криза, сакам да си бидам со моите дома, а цел викенд го поминавме заедно - малку ми беше...
  Сакам да сум со дечко ми, т.е свршеникот... ама поарно што не сум...
   
 4. glammur

  glammur Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  20
  Со тој што ми се допааѓа или со мојата најдобра другарка со која секогаш се смееме за глупости :)
   
 5. purple.world

  purple.world Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  7
  Со дечко ми секакоооо....многу ми фали :inlove:
   
 6. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  517
  Пол:
  Женски
  Со него.... :^)
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.844
  Допаѓања:
  47.105
  Пол:
  Женски
  Со никој. Да нема никој околу мене и да ме замара, да ми бара пари, да ми соли памет, да ми се ку*чи и.т.н (почнаа еден куп пцости д ами паѓаат на памет, па подобро на време да го скратам постов :lol: )
   
 8. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  оваа вечер ми е убаво сама да сум :) некако почувствувам потреба од тоа :) ама до после знам ќе ме фати криза за дечко ми :lol: :lol:
   
 9. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.498
  Со мојот најдобар другар. Ми недостига многу :*
   
 10. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  269
  со срцулето мое :inlove: :inlove: :*
   
 11. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.983
  Допаѓања:
  4.084
  со него .. :(
   
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  се знае.... :(
   
 13. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  27
  СО него сакам да сум си :) Да си гледаме уште едно филмче како прееска... АХх уште колку малку ќе бидеме заедно... Месец и пол... Морам да си го искористам времево до крај ! ;(
   
 14. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  120
  сакам да сум си со симпатијата да си збориме за различни теми а на оној дечко мо мака да му е :D :D
   
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.877
  Со него, а тој да е во мене... Со сета сила, цела ноќ страсно да се бакнуваме по испотените тела и да чувствувам како полека влегува во мене...
   
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  со другарка ми :rofl: на трач муабет :rofl:
   
 17. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  со креветот!
   
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  сакам самаааааа самааааааааа сакам да бидам.....ги молам сите да ме остават на мира.....не можам да издржам веќе!!!!!! :@мамо ма дај испадните некаде ц лелеееееееееееееееееееее :(
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.757
  Е со кого де? Со очи две зелени...
   
 20. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
  со внука ми