Со кого би сакале да сте заедно сега во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gordana10, 1 април 2010.

 1. Paranormal

  Paranormal Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  17
  Би сакала да сум со дечко ми....Го немам видено од пред 6 часа и многу многу многу ми фали...би сакала да сум со него сегаааа....... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Со една другарка што многу ја засакав овде на форумов :*
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Би сакала да сум со друштво... некаде на скара :)
   
 4. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  со дечкоми...
   
 5. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  со телето мое (дечко ми) :lol: ненормално ми фали и сакам да го видам :(
   
 6. martina.d

  martina.d Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  2
  Со Даниел внук ми го сакам најмногууууу :inlove:
   
 7. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Би сакала да сум со саканата личност!!! :rock:
   
 8. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  269
  со срцулето мое... ми недостига... од вчера не сум го видела :?:
   
 9. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  се знае..... :$
   
 10. santa

  santa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  7
  Со љубовта моја :inlove: Не сум го видела цел ден ;(
   
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Со љубовта , не ми беше доста . :inlove:
   
 12. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  23
  е сеа у моментов сакааааааааааааам најмногуууу да бидаааааааааааааам со најдобрата другаркаааааааааа. :P

  само што сме скарани :@
   
 13. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  71
  со дечко мииии :lol: ми фали :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 14. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.097
  Допаѓања:
  1.274
  Со сонцето мое најубаво :$
  ама ќе почекам до вечер :inlove: :inlove:
  Ако те дофатам има да гребеш како маче по ѕидови :lol: :*
   
 15. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  74
  Во моментов сакам да сум со мојот татко, кого го сакам највеќе на светот.....Но, тој е починат..пред три години..Ме остави кога најмногу ми требаше...Тој беше најдобриот татко на светот, мојот најдобар другар, мојот ангел... ;( Ми недостига неговата топла прегратка...оооо господе, колку ми е тешко, дури го пишувам ова, неможам да се смирам од плачење... ;( ;( ;( Откако тој замина , мојот живот веќе не е ист и никогаш нема да биде...Јас не сум истата и никогаш нема да бидам... ;( ;( ;( Не дочека да ме види кога дипломирав...А, он најмногу се гордееше со моето студирање...Зашто е животов волку суров??? ;( ;( ;( Можеби све ќе имам во иднина(мое семејство, деца, сопруг, кариера....) Но, мојот татко нема никогаш да се врати...Нема никогаш повеќе да ги видам неговите очи, од кои зрачеше љубов и топлина..
   
 16. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.465
  Затоа треба да се сеќаваш секогаш на него и секогаш да си го спомнуваш и да си мислиш на него. Јас така правам кога мојот ми недостига, иако и тогаш ми е многу тешко ;( И мене ми недостига тато премногу и тој не дочека да се нарадува ни нас, ни на животот, не дочека ни матурантка да ме види, а сестра ми ни поуматурантка :( Веќе 4 години без него и претешко е. Ако велат дека времето лечи се ама оваа рана не може ништо да ја залечи, таа секогаш ќе трае и ќе остане отворена. ;( ;( ;(
   
 17. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Со дечко ми :inlove:
   
 18. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.097
  Допаѓања:
  1.274
  Со мојата најголема љубов :inlove:
  ај ќе го видам вечер :lol:
   
 19. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Со љубовта :inlove: :inlove: :inlove:

  ми фали.. :(
   
 20. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Хоупфул и притигрл,стварно ме растаживте... :(
  Јас си ги имам моите родители,но имам другар најдобар,и еден бивш,и двајцата се без татко..Децата значи се супер...Секогаш ценат повеќе,и почитуваат повеќе...Стварно м ие жал за вас.. :(
  Јас би сакала да бидам со моите другарки сега...Одморот што го истеравме беше незаборавен!
  Којзнае дали ќе се собериме друг пат... ;(
  Ве сакам,мои гулабици! :*