Со кого би сакале да сте заедно сега во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gordana10, 1 април 2010.

 1. HoneyBun

  HoneyBun Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  969
  Пол:
  Женски
  Со мојата душичка :) сакам да го гушнам силно силно најсилно :) и да му кажам дека го сакам и дека не можам без него :doh:
   
 2. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
  исто многу сакам да сум сонего да се гушкаме да се бакнуваме да уживаме во ноќта
   
 3. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  152
  со дечко :inlove:
   
 4. Ferhunde-L

  Ferhunde-L Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  14
  Со дечко ми :inlove:
   
 5. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  Па очигледно е дека сите сакаме да сме заедно со оние кои ни недостасуваат.
  А јас сакам......заедно со брат ми. Иако тоа можам само да го сакам ;(
   
 6. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  14.885
  Допаѓања:
  73.483
  Пол:
  Женски
  Само со него и никој друг!!!
   
 7. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  451
  хммммммммм
   
 8. Hiroglifa

  Hiroglifa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  3
  Сакам да сум со моето мило маче,кое неодамна ми побегна, да го гушнам сулноо,силнооо...толку умееше да ме наполни со позитивна енергија и духовно да ме смири,ах колку само сакам да сум заедно со него... :( а да... сакам да сум со уште една забранета личност за мене,сакам само да е тука да се гушкаме и да не правиме ништо друго,зошто ни на двајцата не ни дозволува совеста....ете сакам само со тие две личности да бидам заедно во моментов... многу ли сакам ? :)
   
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  со дечко ми :worried: лелееее го немам изгушкано како што требааа :(
   
 10. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  69
  Со љубовта :inlove:
   
 11. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  228
  Со љубовта моја најсакана и со неговите 5 мачиња :inlove:
   
 12. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.294
  Пол:
  Женски
  Со него....може ке се свести дека го свиѓам.... :$ :)
  И со другарки...
   
 13. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Со дечко ми не , после ќе бидам со него . Сега би да сум со фина личност , да си бараме хотели :D :D
   
 14. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  69
  Со љубовта, али повеќе би сакала да бидам со една мрдната личност да бараме хотели :lol: :inlove: :inlove:
   
 15. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.286
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Сега, со другарками што вчера и завчера ме изнасмеа до точка на плачење :D
   
 16. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Исто :$ Само јас со 2 другарки :lol:
   
 17. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  До сега бев со моите најблиски... сега во овој момент сакам да сум со вас :)
   
 18. christina

  christina Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  So ljubovta na mojot zivot............ :inlove: I so my best girlfrend,ama ona e daleku...... :(
   
 19. femina.sk

  femina.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  144
  Со љубовта,ама далеку е :(
   
 20. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.128
  Со сонцето мое најубаво :*