Форумџика на годината 2020

Со кого би се запознале од форумов?

Дискусија во 'Канта' започната од Nightwalker, 11 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.113
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Машки
  Гледам дека на форумов не’ има од сите краеви на Македонија, па и надвор од неа. Но ете, кога би имале шанса за средба со некој од останатите членови, со кого би одбрале, и зошто? :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Nightwalker, има ваква тема, побарај ја мислам поназад низ страните е. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.