1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Со кого на одмор?

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Anely, 22 јуни 2011.

 1. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Со кого обично идете на одмор, родителите, дечкото, друштво и со кого ќе одите годинава? :)
   
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.477
  Допаѓања:
  144.162
  Последните 2 години одам со другарки и со дечко, и на крај со моите. Оваа година ќе одам со дечко ми, а потоа и со моите( ако ме земат). :lol: :rofl:
   
 3. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  со друштво сега а како помала со родителите одев ;)
   
 4. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Со дечко мммммммммммммммм мислам дека ќе ми биди најубавиот одмор :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
   
 5. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  со дечкото....
   
 6. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Со дечко ми :inlove:
   
 7. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
  прво со дечко ми
  потоа и со моите здравје ако ми се иде пошто неможам да ги поднесувам на одмори :D
  нека си имаат малку и они приватност :D
   
 8. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  4.237
  Допаѓања:
  21.646
  Пол:
  Женски
  Порано одев со друштво, а годинава со дечко ми.
   
 9. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Минатата година бев со друштво.
  Ова лето ќе одам прво со друштво, па и со дечко ми. :)
   
 10. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Оваа година со друштво.
   
 11. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.982
  Секоја година со моите, а последниве 2 години со мажот ми :$
   
 12. mila.s

  mila.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  36
  Со дечко ми! :inlove:
   
 13. passion.for.fashion

  passion.for.fashion Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  87
  прво со друштво, па после со моите :)
   
 14. femina11

  femina11 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  553
  Допаѓања:
  225
  Со дечкото,сестра ми и нејзиниот дечко.Едвај чекам.
   
 15. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  912
  Ќе се обидам оваа година со Дедо Мраз :lol: да одам на одмор и таму сите желби да ми ги исполни. Секако дека ќе одам на одмор но за жал со маж ми :?: . Но како и да е супер ќе си поминам и на исте ви посакувам да ги поминетет одморите како што посакувате.
   
 16. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  До пред 7-8 години одев на одмор со моето семејство, но сега веќе одам на одмор со дечко ми и со друштво!
  Оваа година изгледа ќе треба сами да одиме со дечко ми на одмор и да бидам искрена мислам дека ќе ни недостасува друштво! Мене ми е најубаво кога со нас има уште еден пар, поинтересно е! Но сеуште е рано а плановите за оваа летување секојдневно се менуваат,можеби ќе имаме друштво! Ако не пак, за првпат оваа година сами на одмор :inlove:
   
 17. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Претходно со брат ми т.е. со друштво, а сега со Петко мој :inlove: ...
   
 18. Look

  Look Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  1.034
  Допаѓања:
  884
  Со родителите,во Дојран
   
 19. lily-prune

  lily-prune Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  155
  со дечко ми сами ке одиме нема други кандидати
   
 20. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Обично со друштво и дечко ми,али моите ако идат на некое подалечно и поубаво место идам и со нив.А годинава со дечко ми и уште 2 пара.