Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Со кого последен пат зборувавте ?

Дискусија во 'Канта' започната од Srckata28, 10 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.357
  Допаѓања:
  8.969
  Пол:
  Женски
  Со кого последен пат зборувавте ? :D
  Јас со мајка ми за да станам од компјутерот |(
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.937
  Допаѓања:
  26.852
  Пол:
  Женски
  Леллее.. да знаеш не се сеќавам.. Или со сестра ми додека јадевме, или со стрина ми кога дојде.. :o

  Интересна тема ;)
   
 3. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  со мајка ми
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.191
  Допаѓања:
  56.953
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.