1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Со кого сте имале најмногу пати секс

Дискусија во 'Канта' започната од najnajnaj, 9 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. najnajnaj

  najnajnaj Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ОК девојки, има тема колку пати сте имале најмногу секс, но со кого, т.е. дали со бившиот или со сегашниот дечко, или можеби со мувач и на колку години? :)

  Јас сум имала најмногу 5 пати во една вечер со бившиот дечко кога имав 22 год.
   
 2. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  Само со мојот Дечко... Најмногу 3 пати :)
   
 3. Princess.Of.Weed

  Princess.Of.Weed Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  9
  хахаааа само еднаш...фчера...прв пат ми беше :))) со дечко ми ^^<3
   
 4. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  со дечко ми и никој друг најмногу 3 пати дневно
   
 5. anushka85

  anushka85 Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  17
  4 пати без пауза, маратон, дечкото претходно пиеше вијагра да проба како е...........и проба..........и после тоа неможев да одам :))))))
   
 6. Volsebnicka05

  Volsebnicka05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2012
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  90
  6 пати со пауза од неколку сати нормално :lol: :lol: :lol:
  со мојот сегашен дечко пред некој месец
   
 7. American.Virgin

  American.Virgin Активен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  20
  со кучето :!:
   
  На Simonna7 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.805
  Допаѓања:
  25.079
  Пол:
  Женски
  Со мм кога дознавме за бебенцето нешто мн секси му бев тој ден од сабајле до вечер со паузи од пола саат и јадење нормално инаку ќе умрев :lol: :$ после следеше спиење од два саата и бидејќи бевме на 3 спрат ( поткровје ) се будевме и вечерта падна некоја партија се на се до следното утро околу10 партии :!: знам дека ќе мислите дека лажам и измислувам но не ви препорачувам напаленковци како мм на пола саат сака секс :tmi: ме утепа човекот :tmi:
   
 9. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  6.617
  Пол:
  Женски
  Со сегашниот дечко , пред 2 месеци мислам дека беше 6 партии таа вечер :rock:
   
  На anuskaNESTLE и CrnceSK им се допаѓа ова.
 10. Ojesil

  Ojesil Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  13
  со бифшиот дечко на 14 години :$ околу 5 пати во текот на нокта
   
 11. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.933
  Допаѓања:
  30.767
  Пол:
  Женски
  Зошто не си почнала по рано? На пример на 10 години? И тоа по 10 пати во ноќта? Така сигурно би ти било по интересно.
  До каде замина младината сега..па и се фали што на толку мала воздраст имала секс..Зини земјо,голни ме. |(
   
  На Lovely93 и bubac им се допаѓа ова.
 12. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.575
  Глупа тема |(
   
  На Lovely93, bubac и Viktorijaaa5 им се допаѓа ова.
 13. Ojesil

  Ojesil Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  13
  ete se kaam ama sto dzabe e veke.Sepak veke sum vozdrasna zena so dete i ne mi e interesno.
   
 14. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Боже Милиии |(
   
 15. Ojesil

  Ojesil Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  13
  Moze da se kaze go imav toj seks zaradi toa sto od dopirite po teloto osetiv nekako potreba. izvinete za lat od mob sum
   
 16. brancetoo

  brancetoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  42
  13 пати од 11 вечерта до 6 сабајлето :$
   
 17. jovanovska94

  jovanovska94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  1.109
  Допаѓања:
  3.804
  ^ ти ова озбилно? Мислиш некој ке поверува? :^)
   
 18. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.865
  Пол:
  Женски
  Idi pa se leci ....
  Не знаеш да зборуваш ни пишуваш уште, тресеш глупости овде.
  Какви родители бре вас ве воспитуваат ????
  Фати ја книгата во раце а не к**от!

  и молам еден клуч да и се стави на темава, нема смисла веќе.
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
  Има веќе тема за Колку пати најмногу сте имале секс, од оваа нема потреба.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.