Со која славна личност би сакале да се замените?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од TeAmoTeAmo, 19 февруари 2011.

 1. TeAmoTeAmo

  TeAmoTeAmo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  7
  со која славна личност би сакале да се замените?
  Јас би сакала со Анџелина Џоли бидејќи има семејсто богата е има маж што ја сака!! :)
   
  На broken099 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  527
  Со ниту една!
   
 3. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  453
  Исто и јас со ниедна не би сакала да се заменам :)
   
 4. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.515
  Допаѓања:
  12.657
  Е жалам, ама не е толку сјајно. Се караат со маж и затоа што требало помалку да трошат пари. И почнале да отпуштаат работници. ;)
   
 5. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  731
  Доналд Трамп :D
   
 6. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Со Мајли :D
   
  На mileystar и Aleks96 им се допаѓа ова.
 7. lily-prune

  lily-prune Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  154
  со ниедна не сакам добро ми е и вака.
   
 8. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  Со ниту една :)
  Не би можела да го поднесам товарот што го носи славата, не сакам мојот живот да се експонира во јавноста, ниту пак на некого да му кажувам што, како, зошто :)

  Славните наизглед изгледаат совршено. Но, и тие се како нас - обични суштества (со малку повеќе среќа и пари) :)

  И тие јадат, спијат, ги исфрлаат штетните материи и отрови од организмот ( :D ) ..

  Никој не се родил славен, сите со сопствена пот се нашле на врвот :)

  Оу не - не посакувам ничиј туѓ живот :)
   
  На girlinlove и viki-jej им се допаѓа ова.
 9. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  798
  убаво ми е и вака ама веке кога би морала дефинитивно Aнџелина џоли
   
  На broken099 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  Демиан Марли :inlove: Да му ги имам суканиците и потеклото..
   
  На Irie.eye му/ѝ се допаѓа ова.
 11. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.796
  Допаѓања:
  29.155
  Пол:
  Женски
  Со било која личност што е во близина на Кристијано Роналдо, немора да е селебрити :lol:
  Забегав скроз :tmi:
   
  На Beautiful_girl.., agirl17, esperanca и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.568
  Hornsman Coyote
  Не само што сакам да се запознаам, сакам и да си помуабетам со него.
  Во соба со миризливи стапчиња, пригушено светло, meditation music за да тргне муабетот.
  Сигурна сум дека ќе научам многу од него, барем по тоа ќе го запомнам животот, без огромни трансеви од нечија насмевка.
   
  На beached му/ѝ се допаѓа ова.
 13. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.047
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  со оваа женска 8)
   
 14. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Би се заменила со Елизабет Гутиерез само заради маж и :D
   
  На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
 15. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  Ашлинг,земај ме со тебе.
   
  На Ashling му/ѝ се допаѓа ова.
 16. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.017
  Допаѓања:
  681
  јас би сакала да се заменам со јелена карлеуша па пота на сите да им пеам баш је добро бити ја :D ,ќе растурам по сцената на белгратската арена и ќе нудам скапа приказна за дивата :D .
   
 17. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  http://www.youtube.com/watch?v=HDptJoq1kvI
  :D :D :D :D :rofl:

  Енрике Иглезиас. :inlove:
   
 18. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  771
  со Kristen Stewart..... само заради убавецот ROBERT PATISON :inlove: :inlove:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На mileystar, Name и CoverGirl10 им се допаѓа ова.
 19. CoverGirl10

  CoverGirl10 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2010
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  1.697
  Пол:
  Женски
  Со Мајли Сајрус. Ја сакам најмногу :rock:
   
  На mileystar, Aleks96 и SmilerGirl им се допаѓа ова.
 20. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.017
  Допаѓања:
  681
  ти се допаѓа песната? :)