Со која славна личност би сакале да се замените?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од TeAmoTeAmo, 19 февруари 2011.

 1. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  со никоја :*:
   
 2. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.499
  Допаѓања:
  7.880
  Пол:
  Женски
  Со оваа:
  [​IMG]
  Заради муж и де :wasntme: :wasntme:
   
 3. Grunge

  Grunge Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  623
  Викторија Бекам
   
 4. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  7.746
  Со Меган Фокс ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • megan-fox.jpg
   megan-fox.jpg
   Големина на фајлот:
   24,6 KB
   Прегледи:
   110
  На Smilly му/ѝ се допаѓа ова.
 5. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  3.162
  Допаѓања:
  10.408
  Оваа глупавава :D
  [​IMG]

  За јас да го држам за рака, под рака и на други места лепотанов
  [​IMG]
   
  На x.Daisy.x и blond.bunny им се допаѓа ова.
 6. COolgirL93

  COolgirL93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
 7. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.704
  Допаѓања:
  4.986
  Пол:
  Женски
  Со Лејди Гага
   
 8. LilMissBossy

  LilMissBossy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  200
  Kim Kardashian :inlove:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 9. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.099
  Со некоја порно глумица од Америка, на пример Џена Џејмисон, за може да имам секс со Еминем!!!
  8) :D
   
 10. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Џенифер Лопез ;)
   
 11. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.786
  Допаѓања:
  19.290
  Пол:
  Женски
  Со Хејли Џејд Скот Матерс :D
  т.е Eminem's Daugther :)
  Па ќе го имам најубавиот и најоткачен татко :P 8)
   
  На x.Daisy.x му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Mayyya

  Mayyya Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  6.013
  Пол:
  Женски
  Со Јосип Броз Тито.
  Ако може, ама штом може со некои други, сигурно може и со него. :D
  Е сега гледам само со луѓе од денешницава се заменувате, ама исто се фаќа.
   
 13. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  2.400
  Допаѓања:
  4.298
  Пол:
  Женски
  Анџелина Џоли,Џеј - Ло, или пак Џенифер.. како ли би се одлучила :^) :D
   
 14. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.583
  Допаѓања:
  17.960
  Пол:
  Женски
  Џесика Алба :inlove:
   
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.897
  Незнам што толку сте ја запнале Анџелина Џоли :^) Факат преценето суштество. |(
  Јас би се заменила со Ана Курникова, само поради Енрике :inlove:

  За други не ми текнува, ако ми текне ќе дополнам. :)
   
  На Aleks96 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  Офи бе ради Бред :!:
   
 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.897
  Па мене и тој од никогаш не ми бил убав, онака во Троја само можеби. Плус и остарен е. Поштувам стари глумци и негувани, ама некои како Џорџ Клуни 8)
  А со Анџелина искрено не ни имам гледано филм досега во мојов живот и навистина не ми е јасно зошто е толку преценета :^) Има 100 пати боље од неа, и поубави и поталентирани, па не се толку експонирани како неа.
  Зборот ми беше дека ја превртев темава, и 80% од мислењата се дека би се смениле со неа |(
   
  На Samomarija.056 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Со Ирина Шајк поради Роналдо ;) а инаку би сакала со Натали Портман или Лејтон Мистер оти ми се убави и талентирани глумици.
   
 19. thegirl2

  thegirl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  39
 20. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  648