Со кој/а политичар/ка би сакале да имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од PureEnergy, 29 јуни 2020.

 1. PureEnergy

  PureEnergy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2020
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  724
  Пол:
  Женски
  Тема за споделување сексуални фантазии со политичари/ки од државава и странство.
  Еве јас да кршам мраз за ноќва како за почеток со најсекси и најинтелигентниот политичар кај нас- Христијан Мицкоски:inlove:
  imagesHM.jpg
   
  На Amelia, Deni87 и Youknow им се допаѓа ова.
 2. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.122
  Допаѓања:
  16.271
  После прочитаното дело од него ли? :inlove:
   
  На tinka-mace, raww, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 3. PureEnergy

  PureEnergy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2020
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  724
  Пол:
  Женски
  И пред, ама делово ми ги разгоре страстите дополнително:inlove:
   
 4. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  4.243
  Пол:
  Машки
  Инаку на темата,не би одбрал ништо од животинсково царство туку од спротива,а тоа е Нинчето :inlove:
  Nina Angelovska.jpg
   
  Последна измена од модератор: 29 јуни 2020
  На Yipman2, edna_malecka, Ahoy и 3 други им се допаѓа ова.
 5. invisible23

  invisible23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2019
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  144
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_1593411157160.jpg

  :D
   
  На maralek, Petar80, Jane.Birkin и 5 други им се допаѓа ова.
 6. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.132
  Допаѓања:
  22.056
  ШЧо е секси Кичо на првата фотка, ко кибицер некој на сред казино:D
  Секси ко сунгер во кујна по 1 недела употреба...
  Ама посекси од него е премиерот на Холандија, Марк Руте . Типот нит геј, нит хетеро...nada... Screenshot_20200629-094048_Chrome.jpg
   
  На Amelia, candy.cane и PureEnergy им се допаѓа ова.
 7. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.271
  Допаѓања:
  11.026
  Пол:
  Машки
  Запрепастен сум од тоа како добро изгледа од глава до пети на нејзини 51г:$
  DY6Y1geX0AUpZ9b.jpg
   
  На Amelia, Petar80, Jane.Birkin и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.626
  Допаѓања:
  19.618
  Пол:
  Женски
  Со Доналд Трамп
   
  На Sejfullai, Bratot, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  443
  Допаѓања:
  777
  Пол:
  Машки
  со никоја
   
 10. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.578
  Допаѓања:
  126.231
  Пол:
  Женски
  Путин :inlove:
   
  На Ugly Duckling, ocicka2014, Jane.Birkin и 4 други им се допаѓа ова.
 11. candy.cane

  candy.cane Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.683
  Допаѓања:
  8.957
  Пол:
  Женски
  Костадин Костадинов ми се виде еднаш симпа, ама сега кога изгуглав сфатив дека ми е meh. :?:
   
 12. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  51.352
  Пол:
  Машки
  Со Тамарчето
  [​IMG]
   
  На dunika, Anie93, elenaxbbg и 14 други им се допаѓа ова.
 13. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.351
  Допаѓања:
  5.389
  Пол:
  Женски
  Беровчанчето :inlove::inlove::inlove:

  [​IMG]
   
  На 1234567890111234, tinka-mace, macysh и 17 други им се допаѓа ова.
 14. PureEnergy

  PureEnergy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2020
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  724
  Пол:
  Женски
  М м мммммм Муцунски, ух расно македонско планинско момче, може утре на мени да ми биде за сексуална машта, фала за потсетување:* :hug:
   
  На 1234567890111234 и Maro87 им се допаѓа ова.
 15. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  850
  Допаѓања:
  4.404
  Пол:
  Женски
  Tim Harris 0000207048.width-800.jpg
   
  На faye, Mantub, raww и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.132
  Допаѓања:
  22.056
  ^^^ Мијалков? :D
   
  На Macito007 и LiliBoz им се допаѓа ова.
 17. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  4.016
  Пол:
  Женски
  Овие не се да ги е...ш, само да ги тепаш.
   
  На Dentina, diamonds.in.the.sky, Safira26 и 8 други им се допаѓа ова.
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.284
  Пол:
  Женски
  Чедомир Јовановиќ :inlove:

  download.jpeg
   
  На onladybug, Amelia, PureEnergy и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Youknow

  Youknow Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  721
  Допаѓања:
  1.201
  Vladimir Putin i od tukasnite mozi Micko:inlove:
   
  На 1234567890111234 и PureEnergy им се допаѓа ова.
 20. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.143
  Допаѓања:
  8.073
  Пол:
  Женски
  Низ се што минавме, лојалноста ми е со него. :drunk: Minister_venko_filipche.jpg
   
  На onladybug, Amelia, elenaxbbg и 10 други им се допаѓа ова.