1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Со кој член од форумов сакате да се запознаете ?

Дискусија во 'Канта' започната од Dog-lover, 20 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  :hai:
  Сите на форумов сте ми мили ,навистина си поминувам убаво откако се зачленив, па ете самиот наслов кажува,со кој би сакале да се запознаете ??
  Јас со :Lella, ketrin.Moon ,Dala,kikki, m2m2m2,Katerincee,ocila..... :D не ми текнуваат други во моментов сигурно се повеќе :D
  се надевам темава не ви е глупава :*
   
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.622
  Со никој.
   
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
 4. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.