1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Со што ги јадете палачинките?

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 16 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Здраво! :)
  јас палачинките ги јадам со сирење крем мармалад и мед :P
  а вие :?: (ако не е активна темата слободно канта :!: )
   
 2. rak1

  rak1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2010
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  45
  Јас кога се солени им ставам сешто :D а благи само со крем пошто не јадам ниту мед ниту мармалад ни пак банана :(
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.979
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.