Со што се самозадоволувате?

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 2 декември 2009.

 1. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  13
  најубаво е пред спиење :D да ств колку е вибратор??
   
 2. perdija

  perdija Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  4
  Време не бирам, секогаш кога имам потреба од тоа... а најчесто со бујна фантазија или пак со помош на некое добро филмче :P и нормално мојата најубава рака :D која никој и ништо неможе да ја замени :lol:
   
 3. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  142
  со прстиња :wasntme:
   
 4. pinklady

  pinklady Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  22
 5. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.404
  Пол:
  Женски
  :D Каков избор :D Детално ја разгледав понудата, ама некако шубе ми е, самата помисла дека е пластичен ми е одбивна.
  А пола од тоа што го видов не знам што е , што се не измислиле :D
   
 6. bodis

  bodis Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  me interesira dali samozadovoluvanjeto go opravduvate kako normalna pojava i pokraj imanjeto na partner do vas?
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.204
  Допаѓања:
  41.238
  мнг јасно дека да!!! :lol: какво везе има партхерот, со самозадоволувањето?? :rofl:
   
  На wolf4e и sandra.z.rhage-ovska им се допаѓа ова.
 8. feminamk

  feminamk Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  20
  290den vo LIBIDO pozadi univerzalna :)
   
  На Makedonka@ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.907
  Пол:
  Женски
  290 денари? :o И каде точно позади универзална?
   
 10. mirko

  mirko Нов член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  jas sum masko i se samozadovoluvam so dinja.....ja rasecuvam vo sredinata pravam dupka dolga i muskam do kraj .....em e ligavo em e nezaboravno...probajte a za zenski najdobro samozadovoluvanje e so tus koga se stava vnatre ..... ;)
   
 11. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Леле бе Мирко :o , ти како Џим од американска пита :lol:
  Се згрозив :puke: Најди си женска бе човеку а не да ги расипуваш дињите вака. :fubar:
   
  На Elinora, Lolo5, steal и 9 други им се допаѓа ова.
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.530
  Допаѓања:
  51.258
  Пол:
  Женски
  Тешко да каснам диња веќе...
   
  На ReinaDeCielo, Elinora, ADOKI и 6 други им се допаѓа ова.
 13. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  ^^ Па уште и се фали, чиниш за кажување е тоа. Ужас бе, кај му текнало со диња? ццццц

  А замисли па и девојка да има ама со дињата му е поубаво- помеко и повлажно. :D
  Ужас :puke:
   
  На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 14. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  239
  Леле наеднаш почнавте :) Остајте го човекот нека си брка работа како сака секој си има право да прави што сака и како сака :) Па и да има девојка што има врска, колку личности овде на форумов има што се самозадоволуваат а имаат и дечковци :) ;)
   
  На Oscar Lady, srcekrsacka, Justinna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.097
  Пол:
  Женски
  :o Ц.ц.ц со диња ? :rofl:
   
 16. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  239
  Диња си одговара со мад*ња :$ Затоа изгледа баш за диња се одлучил :rofl: :$
   
  На viola28, Lolo5, ADOKI и 2 други им се допаѓа ова.
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  јас одамна не јадам дињи како да сум знаела што им прави мирко........... :D :D :D
   
  На lady.LDR и Justinna им се допаѓа ова.
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.530
  Допаѓања:
  51.258
  Пол:
  Женски
  Абе нека си праи што сака по дома, ама не мораше баш вака јавно да каже за дињава па и со таков опис. Мака ми падна. И искрено мислам дека нема веќе да јадам диња, пошто ќе ми текнува како е мека и влажна :puke:
   
 19. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.501
  Допаѓања:
  27.049
  Пол:
  Женски
  Хахаха е ова со дињата искрено не го бев слушнала до сега... Вие па девојки не се лутете, таква е темата си кажа човекот, баш интересно :$ :lol: :lol: Да научиме и ние нешто ново
   
  На puppy му/ѝ се допаѓа ова.
 20. UbavkaBube

  UbavkaBube Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  92
  хахахахахахаахахаахахах...................до 16.00 сум на работа................Mирко да не пукнеш ме пресмеа..................,,ѕидовите,, на работа ни се од гипскартон, па колегата до мене што е од лева страна и колешката од десна страна која е 60 години се чудат што ми е...............диња, диња,диња хахахахаха...апел до сите пазарџии- прашувајте за што ќе се употреби дињата после продажбата! :fubar:
   
  На Lolo5 и ADOKI им се допаѓа ова.