Со што се самозадоволувате?

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 2 декември 2009.

 1. katalina

  katalina Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  1.566
  Допаѓања:
  684
  Пол:
  Женски
  so prsti,gumeno topce
   
 2. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.907
  Пол:
  Женски
  Денес добив од цимерката поклон за роденден вибратор!
  Ќе пишам импресии откако ќе го испробам :lol: 8)
   
  На baby-star му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melanie27

  melanie27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2010
  Пораки:
  343
  Допаѓања:
  254
  Имам едно вибро-јајце од валијант....баш е добро за сам, а и за стимулација при секс...
  а имам и еден силиконски вибратор ама не е тоа тоа...кожа си е кожа ;)
   
  На baby-star му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.907
  Пол:
  Женски

  А колку коштаат тие вибро-јајца? Најефтиното , сакам да си земам. :lol:
   
 5. melanie27

  melanie27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2010
  Пораки:
  343
  Допаѓања:
  254

  Како што гледам на страната на валијант коштаат 950 ден.
  И јас треба да си земам друго...застоова ми е старо неколку год. па нешто почна да забушава :$
   
 6. bile-bile

  bile-bile Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  краставица во кондом...супер замена за партнерот кога не е тука...си сечеш см по желба....
   
  На drasko, Angela bejb и ADOKI им се допаѓа ова.
 7. bonbonka17

  bonbonka17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  7
 8. mariijanamare

  mariijanamare Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Obozavam so prstinja... vaka posabajlecki :) :P
   
 9. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.711
  Со прсти најчесто и најубаво ми е така. Вибратор многу, многу ретко. :)
   
  На danielam7 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. sexualka

  sexualka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  12
  дефинитивно со прстите
   
  На baby-star му/ѝ се допаѓа ова.
 11. JustBeautiful

  JustBeautiful Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2011
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  210
  Пол:
  Женски
  Со relax and tone. :D
   
  На Sunnny, sanjalica, irena-10 и 2 други им се допаѓа ова.
 12. MissConsY

  MissConsY Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Па со прсти, природно си е најдобро :rofl:
   
  На Balint и Aniston им се допаѓа ова.
 13. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  230
  Со мојата најсакана рака :inlove: :rofl: И со неговата понегогаш де... :$ Инаку скоро секогаш кога сум сама дома, а најчесто навечер... Обично неколку пати во денот, но ако немам желба паузирам некогаш :)
   
  На lady.LDR и Dannyella им се допаѓа ова.
 14. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.221
  Допаѓања:
  16.850
  Пол:
  Женски
  Со краставица обично пред да правам салата, а ако правам шопска користам и патлиџан џоа подебел :tmi: :lol:
   
 15. vikktorija

  vikktorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  da prasam nesto..ako seuste ne si imal sex mozes li da se skapas so saozadovoluvanje so tus??
   
 16. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.879
  Со новиот Раид против комарци.
  Пффф... какво задоволство си и пружам на душичкава... мх мх мх мераци! Мирно и задовол(е)но си живеам во имањево. :wasntme:

  Инаку, со затворени очи се самозадоволувам. :nod:
   
  На wolf4e и mims-89 им се допаѓа ова.
 17. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  746
  Пол:
  Женски
  Темава 8) хахахха се задоволувам со дечко ми :D :D хаахха
  Си го имам дечко ми и немам потреба сама да се мачам
   
 18. damaskop

  damaskop Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  Зошто бе па тоа е нормална работа јас дури и уѓивам заедно со дечко ми да се самозадоволувам... пробајте многу се отвара нови хоризонти со тоа
  :sweat: ПА НОРМАЛНО ХЕХЕХХЕ
  А КОЈ ЕЛЕМЕНТ ГО КОРИСТИШ ОНОЈ СО ТОПЧИЊАТА ХАХАХАХХАХХА

  Редактирано од модератор: Не испраќајте две или повеќе мислења едно по друго, користете го копчето редактирај.
   
 19. vikktorija

  vikktorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  sepak jas mislam deka ne mora da znaci deka si skapan bidejki toa e voda i ne ti vleguva mnogu na natre...a za da bides skapan treba 3 prta vo vaginata da ti vleze...vie sto mislite?
   
 20. Estelle

  Estelle Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  154
  ммм...што значи скапан (у контекстов?) да изгубиш невиност, нешто така? :)