1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спасителка (The lifeguard) [2013]

Дискусија во 'Филмови' започната од bassical, 15 септември 2013.

 1. bassical

  bassical Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2013
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  10
  [​IMG]

  Ли, некогашен ученик на генерацијата работи како репортер во Њујорк и е незадоволна од својот живот, поради што одлучува да се врати онаму каде што за последен пат била среќна - родното место во Конектикат. Повторно ја започнува својата средношколска работа како спасителка и два месеци пред да наполни 30 години започнува љубовна врска со 16 годишник.

  http://www.youtube.com/watch?v=x92mfhWERew

  Главни улоги: Kristen Bell, David Lambert, Mamie Gummer, Martin Starr, Alex Shaffer, Joshua Harto...

  Јас туку што го изгледав и искрено премногу ми се допадна. :inlove: Можеби бидејки обично сакам вакви филмови, љубовни. :lol:
  9.5/10

  Би сакала да го слушнам и вашето мислење за филмов доколку сте го гледале. :)
   
 2. jjoovvaannaa

  jjoovvaannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Па да убо филмче..посебно заради глумецон многу беше cute :lol: :inlove: :inlove: