1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спа центри

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од bibush, 12 септември 2013.

 1. bibush

  bibush Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  28
  Ме интересира дали сте биле во некој спа центар и какво е вашето искуство.
  Сакам конкретно да прашам за катлановска бања, а и доколку имате искуство за некои други може слободно да споделите.
  На веб страната на катлановска бања гледам има интересни понуди за третмани ама немам искуство какви се.
  http://www.katlanovskaspa.com/mk/?id=3
  Дали некој има искуство да сподели?
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Captain-Omni

  Captain-Omni Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2013
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  5.231
  Не знам за Катланово, а ме интересира.

  Ама, најблиску што знам и што е уживање за сите сетила е Радика на Маврово. Базен, сауна, солена вода, парна бања. Цената е малку соленка, ама уживањето е бесценето.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Хотел Рамада Гевгелија, преубаво.
   
  На WildMk, Lovelybaby<3, Недопирлива5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Машки
  препорака за некој хотел со спа (џакузи, базен итн.) во Скопје и околните градови? (Да има џакузи обавезно)
   
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.155
  Не ви е гадно бе да влегувате во џакузи и/или када во хотел?
  Хотел Сириус во Струмица
  Хотел Изгрев во Струга

  Според мене, Изгрев е врв!

  На овие од Катлановска бања, ич не им верувам.
  Пред 5-6 години исто прочитав дека реновирале, ко отидов, испадна дека е само дневен центар со џакузи и масажа.
  Многу би сакала да чујам дали овој пат е навистина нешто сменато, или и ова е патка.
   
 6. Agness

  Agness Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2022
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  185
  Хотел Парк, далеку почисто од хотел Буши пример.
   
 7. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Машки
  дали знаеш колку е користење на 1 ден?
   
 8. Agness

  Agness Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2022
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  185
  Не ми текнува за спато цена колку беше, цените за масажи им се движат од 1500 па нагоре, а само за спа дали беше исто 1500 или 1200 не ми текнува искрено. Можеш да се јавиш директно во спа центарот, ќе ти објаснат што и да те интересира. Само предходно треба закажано да ти е пред да одиш.
   
 9. Zumbulce9

  Zumbulce9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2014
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  821
  На FreeToGo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Машки
  се јавив, немаат џакузи а мене тоа ми требаше... :) фала сепак
   
 11. Sugamama11

  Sugamama11 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2022
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Женски
  Хотел Парк нема џакузи, има топли кревети, базенот последно ко бев беше преладен, и има сауна и парна бања, во која имаше врела вода 2-3цм по земја и не се газеше внатре.
   
 12. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Машки
  На крај таму и отидов, се согласувам делумно