Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  ај и јас да го поздравам мојот симпатија иако не заслужи баш :lol:
  ама еден циничен поздрав ќе му упатам :mrgreen:
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  СП до мајка ми која денес има роденден.. :) Среќен роденден мамо,да си жива и здрава и не толку тврдоглава! :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.919
  Допаѓања:
  47.596
  Пол:
  Женски
  СП до најдобрата ми другарка, мојата душа што денес слави роденден.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  срекен роденден на другарка ти rainbow :)
  СП и до сите кои денеска слават име и до татко ми на кој му е празник денескааа :) :)
   
 5. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  76
  SP do srckoto moe...........mace mi falis bre mnogu,a i najbolje drustvo za pienje si mi....ehhh da si tuka da drmneme po nekoe pivo i da si uzivame :lol: ama za ova malku ke pocekam.....te sakam budalce
   
 6. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  СП до сите мои драги форумџики, ве гушкам и бацнувам :****
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.761
  СП до Емче слатко кремче :lol:
   
 8. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.820
  Пол:
  Женски
  graciaaaaa emcence-kremcenceeee :) eve pozz i do tebeee guskiii
   
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  СП до кумата ЛаФиј :D :D :D

  и Емче позз бек ту ју ту ;)
   
 10. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Фала срцки за поздравите, јас ве поздравив прееска :D а спешл поздрав до кумата со песна по нејзин избор :D
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.919
  Допаѓања:
  47.596
  Пол:
  Женски
  СП до мојата нова пријателка Стефи :D Ја гушкам и бакнувам ;)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  ДП до сите активни членови на форумот и едно огрооооооомно благодарам што ме расположивте во најтешките моменти.
  Hugs :)
   
 13. maca.81

  maca.81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  17
  СП до сите членки на Femina.mk-forum
  Бацки и гушки до сите :D
   
 14. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  СП и до тебе маца
   
 15. maca.81

  maca.81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  17
  Фала ти многу Lizalka :)
   
 16. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  СП до сите членки на форумов :)
   
 17. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  29
  Еден голем и најспецијален поздарв до сите вас драги мои!
   
 18. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  СП до сите што ми го разубавија денот со своите еднинствени двосмислени идеи :lol: Алал нека е! :lol:
  До сите други поздрав!
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.761
  СП до сите што испратија СП до сите на форумов :lol:
   
 20. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  76
  SP do libeto moe :D Srce rabotisi tamu samo nemoj da naletas na nekoja avtostoperka sveganka :lol: pazi so prais :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: