Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.970
  :hug: :hug: :hug:
  навистина ни недостига темата 2-3 реда муабет...некоја посебна магија имаше таму :!:
  како и да е тука сме ќе се читаме на други теми и преку ЛП ќе си муабетиме ;) :*
   
 2. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  СП до 2468, гоу грл, хипица и реинбоу ;)
   
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.970
  :hug: НАЈ-спешл поздрав до тебе :* :* :*
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.667
  Допаѓања:
  45.933
  Поздрав и до тебе лижалке и топ ти е аватаров ;)
   
 5. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  СП со Гоу-Грл, Лизалка, ВајлдЧајлд, Анат, Реинбоу, Фрии, ЛаФиј, Лилит, Шилеа, Брајт, Дедото, Бона..... и поздрав до сите други што заборавив да ги набројам.
  П.С. (до тие што ги заборавив) Можете и вие да ме поздравите со една цигла по глава :D
   
 7. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.970
  поздрав мала Хипи :* :hug:
  ова за циглава ме насмеа :rofl:
   
 8. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  ^ Фала на поздравот хипи СП и до тебе и до сите други :hug: :)
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  СП и до Емче-Кремче (ова ја поздравувам за да намалам од циглите)
   
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  СП до сите членки на форумов :)
   
 11. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  Speciajlen pozdrav do site zaljubeni... :inlove:
   
 12. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  специјален поз до сите форумџики :* ... ми недостигатее, одамна ве немам читано, ама вечер ке надокнадам :*
   
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  :$ лижалка пофали се дека јас ти го поклонив аватарот :$ :D ајдее ре предварив, јас се пофалив самата :D
  инаку нај сп до вааас, ве сакаааам :*
   
 14. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  ааа 2468 касниш хахаха :D
  Више се пофалив во неколку теми дека ми е од тебе аватарот, пролистај убаво ке видиш :rofl:
  Ама еве и тука ќе пишам ФАЛА ЗА НАЈУБАВАТА СЛИКИЧКА :*
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  :o :o па и јас во една од темите реков ке ве читам вечер да ве стигнам оти ме немаше некое временце :(
  има партали да го направам сега форумот, ке се распукам од читање :D позз за тебее малоо :*
   
 16. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Ајде, ајде.. утре со нова боја на цветче да те видам :rofl:
   
 17. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  и ќе ме видиш да ти кажам, кога ке му седнааам леле лелеее :D :D на сите совети ќе делам :D
   
 18. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  :clap: :clap: :*
   
 19. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  СП до сите на форумот! :)
   
 20. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Специјален поздрав до менторката на проектната, не можеше повеке да ми помогне :@