Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  Pozdrav do site n aovoj forum!
  Pozdrav do onie sto me drzat vo neizvesnost.
  Ufff koga bi znaele kolku gi pozdravuvam :oops:
   
 2. tate

  tate Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  pozdrav.......ama zoshto nema horoskop za februar seushte????jas edvaj chekam da si vidam!!!!!!!!!
   
 3. zkjb

  zkjb Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  45
  pozdravi gi i od mene.......ke bideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)))))))))))))))))
   
 4. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  ...si poranila denska ima...praznichen broj...vo rozevo...:lol:
  ...kaj bash jas deneska najdov da vidam... :worried:hock: :?
   
 5. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  ајде и јас сите да ве поздравам :mrgreen:
  а и морам посебно да ја издвојам Хипица и да ја поздравам и да и честитам за зеленото цветче :up:
  btw баш е добра фората со цветчињава многу ми се слатки :clap:
   
 6. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Поздрав до сите од форумов.. А и до сите од мојот приватен живот.. А НАЈГОЛЕМ И СПЕЦИЈАЛЕН Поздрав до сите оние кои не можат органски да ме поднасаат.. :lol: :lol: :lol: :D
   
 7. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Поздрав до сите на форумот а најмногу до Хипица мојата омилена формаџика бидејки највеќе се погаѓаме во мислењата :D :up:
   
 8. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  Ај ја до сеа немам поздравено па и ја да се замешам поззз до сите ама баш сите на форумов да не набројувам ногу сме :mrgreen: :lol:
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Поздрав до сите на форумов, а посебно до Катја.ефремова и Гоу-Грл :D :D
  И во посакувам на сите не зелени, розеви да си имате :D
  :lol: :lol: и до нив исто така
   
 10. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.481
 11. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.825
  Пол:
  Женски
  поздрав до професорот што не опцу за мајка :worried:hock: :evil:
  Срам да му е!
  А ќе му дојди крајот и него.Мислев дека интелектуалците сепак се бареееем малку покултурни и не се занимаваат со банални и прости работи!
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 12. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  DEVOJKI ...SAKAM DA VE IZVESTAM DEKA ME PRIMIJA NA RABOTA I POCNUVAM OD 14.02.2010 GOD.
  FALA,FALA,FALA, VI MNOGU ZA PODRSKATA ,VASITE MOLBI I CELATA POZITIVNA ENERGIJA KOJA MI JA ISPRATIVTE I ZA SITE MOMENTI STO GI SPODELIVTE SO MENE!
  MNOGU POZDRAV DO SITE I DA VI DE ISPOLNAT SITE VASI ZELBI!
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
  SP do nema...samo pozdrav do chlenovite i do gostite... :up: :)
  redno e...a i da znae deka sum tuka...da ne me bara na drugo mesto...

  p.s..SP i cestitam na idnata rabotnichka...kako primer za upornost...:clap:
   
 14. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  46.256
  Специјален поздрав до Благоја шо ме бутна на последниот испит со точно одговорени 47 прашања од вкупно 50.
  Да ми се појавеше вчера на пешачки, немаше да мислам...
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 15. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  FALA od idnata rabotnicka...
  Da ti se ispolnat site zelbi !
  Pozdrav.
   
 16. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  babyketi ти ја посакувам целата среќа и успех во работата :D
   
 17. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  623
  FALA MNOGU !
  Da ti se vrati uspehot !
   
 18. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.825
  Пол:
  Женски
  Се знае,до Babyketi,со среќа,многу се радувам за тебе,ајде сега да се покажеш во најдобро светло,па веднаш да ти ја покачат платата :lol:
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 19. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  Поздрав до бејбикети и честитки за работата и поздрав до хипица несто денеска кај да отворам на форумов се таа ми влегува во очи :lol: во позитивна смисла дее :lol:
   
 20. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  66
  Најголем поздрав до Babyketi. Честитки и желби за многу успех и среќа во работата. Само напред, браво :up: Позз***