Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  18.506
  Пол:
  Женски
  :inlove: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
   
  На Rama, Dream-Girl, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 2. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.104
  Допаѓања:
  53.856
  Пол:
  Машки
  Специјален поздрав,до специјалните членови,што се специјализирани за поздрави,поздрав до сВите вас.
   
  На piksooki и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.251
  Допаѓања:
  47.124
  Пол:
  Женски
 4. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  3.098
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  2.899
  Пол:
  Женски
  На Marijana93 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. KateKane

  KateKane Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  551
  Допаѓања:
  11.576
  Пол:
  Женски
  До @Doozy со нашите долгометражни мами4ка муабети за ма4ките наши. Баш така се осе4ам, размена на искуства со храна, игра4ки, песок за нуждирање и интересни/смешни ситуации со ма4ињата.

  И до @Oxymoron пошто и она е опседната со ма4иња во секаква форма ехехехехе.
   
  На ivi1987, Oxymoron и Doozy им се допаѓа ова.
 7. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  4.835
  На Rama, cresa-jagoda, LittleChili и 6 други им се допаѓа ова.
 8. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.126
  Допаѓања:
  20.159
  Пол:
  Женски
  На Rama, cresa-jagoda, LittleChili и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  5.836
  Допаѓања:
  92.215
  На cresa-jagoda, LittleChili, Herrera и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  3.449
  Пол:
  Женски
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 11. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  2.022
  На Rama, Purplelilac, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Iam.gjubre

  Iam.gjubre Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  555
  Пол:
  Машки
  Бринетка ми те волимооо, Бринетка ми те волимооо, Бринетка ми те волимооо...:hug::D
   
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  18.506
  Пол:
  Женски
  Имајте убав последен работен ден и уште поубав викенд :sun: :l: :hug: :hug: :hug:
  [​IMG]
   
  На Rama, LittleChili, Purplelilac и 3 други им се допаѓа ова.
 15. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  2.209
  Допаѓања:
  16.558
  Пол:
  Женски
  Специјален поздрав до @Biljarkata , мојата сродна душа на форумов.
  Кога те читам како јас да се читам. (Те читам иако не лајкувам. :$)
  Мислам дека ако седнеме на кафе нема да има потреба да збориме, се ќе ни биде јасно. :rofl: :*
   
  На mal.ecka и Biljarkata им се допаѓа ова.
 16. Biljarkata

  Biljarkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  14.851
  Фала мое виртуелно посвоено дете:hug:
  Не мора да збориме, ќе јадеме сладолед. Овде на пример
  upload_2019-11-15_10-15-39.png
  И да пишиш нешто, не туку штеди зборови:*
   
  На mal.ecka и gjoker4e им се допаѓа ова.
 17. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  555
  Пол:
  Машки
  На sjdgo, Brinetka и zalosna им се допаѓа ова.
 18. Iam.gjubre

  Iam.gjubre Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 19. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.529
  Допаѓања:
  71.205
  Пол:
  Женски
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 20. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  29.437
  @poenta, имај си најубав, сончев викенд :sun::coffee:

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и poenta им се допаѓа ова.