Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.744
  Допаѓања:
  99.306
  Пол:
  Женски
  Еј, да не беше ти ќе заборавев именден дека ми е. :D
  Среќен нека ни е, вечно име :sun::f::hug::hug:
   
  На cresa-jagoda, MrenaRiba, Purplelilac и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  21.963
  Пол:
  Женски
  @Dream-Girl :hug: :f:

  Те читав во некои теми од поодамна и морам да те пофалам дека имаш многу зрели размислувања и одлично проценуваш одредени ситуации, мислења и ставови. Навистина секоја чест. :*:

  Исто така сакав да ви честитам именден тебе и на @buba4e89 .
  Вечно име девојки и уште многу години да го славите. :sun: :f:
   
  На gjoker4e, cresa-jagoda, MrenaRiba и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.744
  Допаѓања:
  99.306
  Пол:
  Женски
  Поздрав и до тебе, баш ми е мило што го прочитав ова :sun::sun::hug::hug:
  Фала ти и за честитките:$:hug:
   
  На BlackMistery, cresa-jagoda, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.566
  Допаѓања:
  71.547
  Пол:
  Женски
  @prominent
  @ivi1987
  @Herrera

  Пред некое време ме имавте означено овде, па да ви вратам на гушкањата :hug: :hug: :hug: Мило ми е што сте среќни и заљубени сите три. Ви посакувам уште поубави моменти со вашите најблиски.


  @theowndemon
  Во другата тема ме имаше прашано дали планирам да пишувам, па искрено порано си пишував за своја душа, ама дека нешто јавно би издала не верувам :!: Фала за ознаката, многу ми е мило што си ме ставила во таа категорија :hug:
  Инаку видов во СДК дека доктор Мајк си го гледала па за тоа имаш гушка плус :hug: :hug: И јас го гледам и сама си се смеам со него. Срцка е посебно кога се смее.

  @Purplelilac
  Многу си ми мила не знам дали сум ти кажала, еве сега ти кажувам :!: :hug:

  И на сите останати фала што ме означивте во актуелната тема.
  Ја видов секоја ознака и мило ми падна :hug: :hug: :hug: :hug: Многу сте, па ве гушкам сите :hug: :hug: :hug: :hug:
  Среќни празници дечки. :l:
   
  На *Ench@nted*, cresa-jagoda, ivi1987 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  21.963
  Пол:
  Женски
  Џоланке, многу љубов ти испраќам. :hug::hug::hug:
  Убави празнични денови да си имате со либето. :sun: :f:
   
  На JollyGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.303
  Допаѓања:
  46.649
  Пол:
  Женски
  Јас не те спомнав и ќе си пукнам у колено што заборавив :doh:
  Те гушкам најсилно, знаеш дека го разубавуваш форумов :hug:
   
  На JollyGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.382
  Допаѓања:
  87.856
  Пол:
  Женски
  На prominent му/ѝ се допаѓа ова.
 8. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  35.899
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.744
  Допаѓања:
  99.306
  Пол:
  Женски
 10. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  19.801
  Пол:
  Женски
  Никогаш не ме забораваш Дримке во поздравите :inlove: Најголеми гушки до тебе :hug::hug: :hug:
  [​IMG]
  Поздрав и до другите тагнати :hai: :l: Имајте убав продолжен викенд :hug:
  [​IMG]

  Поздрав најспецијален и до @Rama :l: :l: :l: :hug: :hug: :hug:
  [​IMG]
   
  На lovemme, Purplelilac, Blue.Sky и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.816
  Допаѓања:
  44.323
  Пол:
  Женски
  @cresa-jagoda Купишта гушки и љубов:inlove::hug::hug:

  СП до омиленото ФМЌ:sun:
   
  На Purplelilac, Blue.Sky и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 12. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.634
  Допаѓања:
  18.373
  Пол:
  Женски
  До сите кои ме потцениле,ме потценваат и ќе ме потценваат во живото еден специјален поздрав до нив:
  .!.
   
  На Sejfullai, Purplelilac, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.816
  Допаѓања:
  44.323
  Пол:
  Женски
  Ај фил ју:hug::hug::hug:
  Дупли му праќам:D
   
  На simonna.a му/ѝ се допаѓа ова.
 14. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  519
  Допаѓања:
  116.292
  Пол:
  Женски
  СП до две прекрасни млади дами кои ги чувствувам како свои деца @Dream-Girl и @Rama :hug::hug:
  До ,@vitamina која ја нема нешто:hug:
  И до една силна мајка @flower30 што и да е да помине ...:hug:
   
  На mal.ecka, vitamina, flower30 и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.744
  Допаѓања:
  99.306
  Пол:
  Женски
  На mareane му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.816
  Допаѓања:
  44.323
  Пол:
  Женски
  Мареане, често те читам во 40ка да знаеш, исти емотивни будалчиња сме буквално за се, само што ти си реализирана како жена и мајка:)
  Фала ти на поздравот и убавите зборови:hug::f:
   
  На mareane, cresa-jagoda и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 17. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.075
  Допаѓања:
  14.982
  @Someonespecial, најголем задоцнет поздрав до тебе! :hug::hug::hug:
  78812657_156395209045829_8304013357770342400_n.jpg
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  21.963
  Пол:
  Женски
  @Dream-Girl @cresa-jagoda @Rama

  Поздрав бек девојки. :hug::hug::hug:

  Пијам чај моментално, па ве частам и вас. :coffee: Повелеле. :D

  32e3c6109cfdad4926496fe6bee8aba7.jpg

  :*::*::*:
   
  На cresa-jagoda, Rama и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 19. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  3.882
  Пол:
  Женски
  До @Billy Idol

  Видов во ФМЌ дека си црвен ѓавол, исто и јас.
  Честито победа во градското дерби, плачев од среќа.
  3643034_0.jpg

  п.с Се надевам дека второпласираниот ќе го пристигне Лузерпул за титулата.
   
  На cresa-jagoda и Billy Idol им се допаѓа ова.
 20. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  7.494
  Пол:
  Машки
  @bicycle , actually not. :D Не знам колку добро си го разбрала постот. @Ambitious е ѓаволот. :devil:
  Јас сум топџија и се сочувствувам со вашите маки и проблеми. :DВсушност, не знам кој е повеќе за жалење. Ние или вие. :|

  Ако ништо друго, сите заедно навиваме за Лестер да го симне Лузерпул од тронот. :rofl::handshake:
   
  На Ambitious и bicycle им се допаѓа ова.