Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.641
  Допаѓања:
  22.965
  Пол:
  Женски
  На buba4e89, Amellie13, prominent и 7 други им се допаѓа ова.
 2. Peperutce1115

  Peperutce1115 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  14.266
  На Amellie13, Cinnamon Bun, Blue.Sky и 3 други им се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  19.801
  Пол:
  Женски
  На GirlRose и sjdgo им се допаѓа ова.
 4. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.303
  Допаѓања:
  46.649
  Пол:
  Женски
  @Afrodite¥ ела да те гушнам :hug:
  Дужам кафе знаеш :mm: :l:
   
  На Afrodite¥ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.566
  Допаѓања:
  71.547
  Пол:
  Женски
  @Anabelle.Amorette
  Те гушкам најмногу :hug: :hug: И вие ми фалите :hug:

  @happygirl
  Сега гледам слики дека му било роденден на дечкото. Зар помина веќе една година? :o Како вчера да беше кога во ФМЌ пиша дека си бремена.
  Нека му е среќен роденденот на синчето :hug: Голем да расте и секогаш горди да ве прави :l:
   
  На cresa-jagoda, Rama, Anabelle.Amorette и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.109
  Допаѓања:
  40.223
  @flower30
  Ве гушкам,бидете силни и за брзо да се гушкате дома.
  @Kallias2
  Многу често те мислев,со лесно бременоста,се радувам за тебе.
   
  На Kallias2 и flower30 им се допаѓа ова.
 7. Afrodite¥

  Afrodite¥ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  2.926
  Пол:
  Женски
  Побрзо да го одужиме Ивки моја:l:
   
  На ivi1987 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.340
  Допаѓања:
  12.043
  И ја сакам 8)
   
  На Afrodite¥ и ivi1987 им се допаѓа ова.
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.911
  Допаѓања:
  158.886
  Пол:
  Женски
  На Rama, Anabelle.Amorette и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.744
  Допаѓања:
  99.306
  Пол:
  Женски
  Гушки до тебе и Анабел:hug::hug::hug:
   
  На Anabelle.Amorette и Someonespecial им се допаѓа ова.
 11. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  519
  Допаѓања:
  116.292
  Пол:
  Женски
  На mal.ecka, JuLleE и TeddyGrey им се допаѓа ова.
 12. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  35.900
  На Cinnamon Bun, Blue.Sky, Billy Idol и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  50.808
  Пол:
  Женски
  На stetoskop му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Afrodite¥

  Afrodite¥ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  2.926
  Пол:
  Женски
  Ќе ве соберу сви(highfive):angel:
   
  На ivi1987 и x.Daisy.x им се допаѓа ова.
 15. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  35.900
  @poenta :sun::coffee:

  За прекрасен викенд во твоја режија:hug::l:

  [​IMG]
   
  На poenta, Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 16. snegulkata

  snegulkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.554
  Допаѓања:
  22.212
  @flower30 Поздрав до тебе и бебката!
  Дај Боже за брзо да помине и сите грижи да исчезнат!
  Гушкај го малиот! :hug:
   
  На duffi, flower30, mal.ecka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.816
  Допаѓања:
  44.323
  Пол:
  Женски
  @TeddyGrey Не те имам многу читано, ама со претпоследниот пост во "На срце ми лежи", во мене разбуди бура од емоции:hug::f:

  @cresa-jagoda СП и куп гушки:l::inlove:

  Сакам за првпат да ги поздравам @bicycle , @nightingale , @Cinnamon Bun , @Ambitious @RosettaStone :hug::hug::hug::hug::hug:
  Девојки во последно време многу ве читам и ми се допаѓаат вашите ставови:sun:

  СП и до цело ФМЌ:d:
   
  На Amellie13, Blue.Sky, cresa-jagoda и 8 други им се допаѓа ова.
 18. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  3.882
  Пол:
  Женски

  Поздрав бек и сични прегратки.
  Ви посакувам убав викенд на сите :*
   
  На cresa-jagoda, Billy Idol, Cinnamon Bun и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.671
  Пол:
  Женски
  Голем поздрав и од мене!! :sun::l::hug:
  internet-hug-gif.gif
   
  На Blue.Sky, cresa-jagoda, prominent и 2 други им се допаѓа ова.
 20. nightingale

  nightingale Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  2.763
  Пол:
  Женски
  :$:l::hug:
   
  На Blue.Sky, cresa-jagoda, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.