Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Ambitious

  Ambitious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  4.923
  Пол:
  Женски
  Возвраќам поздрав. :inlove::inlove:
  Силни гушки. :hug::hug::hug:
   
  На Blue.Sky, Cinnamon Bun, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 2. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  35.900
  Поздрав и од мене до цело ФМЌ. Пријатен викенд да си имате:sun:

  [​IMG]
   
  На Amellie13, Blue.Sky, Cinnamon Bun и 3 други им се допаѓа ова.
 3. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  2.757
  Допаѓања:
  31.253
  На snegulkata, mareane и mal.ecka им се допаѓа ова.
 4. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.868
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам и СП и до тебе и убав викенд:d::hug:
   
  На Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 5. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.109
  Допаѓања:
  40.223
  На Rama, Sexybaby86 и duffi им се допаѓа ова.
 6. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  8.975
  Допаѓања:
  108.832
  :hug::hug:
  До 4те женски!
   
  На Sexybaby86 и mal.ecka им се допаѓа ова.
 7. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  19.801
  Пол:
  Женски
  Гушкиии девојки :hug: :hug: :hug:
  Имајте најубав викенд :sun: :f:

  [​IMG]
   
  На Rama, Blue.Sky, Cinnamon Bun и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  3.033
  Допаѓања:
  53.287
  Пол:
  Женски
  Фала Малечко, гушки :hug::hug::hug:
  :*
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.289
  Допаѓања:
  122.241
  :* :* :*
  Moze vaka?:wasntme:
  tenor.gif
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.785
  Допаѓања:
  30.510
  Пол:
  Женски
  СП до новата членка @bicycle :l:
  Имаш многу добри мислења и ми остави позитивен впечаток. :hug:
  [​IMG]
   
  На Billy Idol, Blue.Sky, Rama и 3 други им се допаѓа ова.
 11. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  3.883
  Пол:
  Женски

  Позз бек и биди среќна секогаш ти благодарам за убавите зборови. :)) source.gif
   
  На Billy Idol, Rama и Amellie13 им се допаѓа ова.
 12. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  6.963
  Пол:
  Женски
  До најпозитивниот и смирен член на форумов, @prominent . :sun:
   
  На Rama, prominent и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 13. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  35.900
  @Sejfullai, возвратен поздрав:sun: Мило ми е што ти оставам таков впечаток:l:

  Убава вечер :hug:

  [​IMG]
   
  На Rama, cresa-jagoda и Sejfullai им се допаѓа ова.
 14. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  7.494
  Пол:
  Машки
  И јас да ја поздравам @bicycle . Дојде на форумов и направи slaying по темите со мислењата и ставовите. 8)

  [​IMG]
   
  На Rama, cresa-jagoda и bicycle им се допаѓа ова.
 15. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  3.883
  Пол:
  Женски
  Поздрав бек топчијо :D
  И денес со победа врз Шити.
  Бест вишес :D
  giphy.gif
   
  На Cinnamon Bun и Billy Idol им се допаѓа ова.
 16. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.109
  Допаѓања:
  40.223
  На sanjaeva и Rama им се допаѓа ова.
 17. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  35.900
  @poenta :sun:

  Се надевам дека имаш убав почеток на работната недела :coffee:
  Прегратки:hug:

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и poenta им се допаѓа ова.
 18. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  7.274
  Пол:
  Женски
  @Компир Манџа специјален позз до тебе и убав остаток од денот:l:
  Поздрав и до @flower30 се надевам дека се ќе биде во ред:l:
   
 19. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  28.299
  Пол:
  Женски
  @prominent

  Возвратен поздрав за убаво расположение:hug:

  [​IMG]
   
  На prominent и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 20. VladeMila

  VladeMila Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  8.510
  Пол:
  Женски
  Тука сум @mal.ecka се врткaм oд време на време,премнoгу oбврски имaм сo мaлиoт,мoре сo сите мoи,маж деца мајка,самo немам време за мене.Вака навечер пред спиење ќе oтвoрaм фемина...Ти блaгoдaрaм на пoздрaвoт:hug::hug:
   
  На Bubce38 и mal.ecka им се допаѓа ова.