Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.766
  Допаѓања:
  19.811
  Пол:
  Женски
  Големо друштво сме биле :D :hug: :hug: :hug:
  [​IMG]
   
  На Rama, Amellie13, Purplelilac и 8 други им се допаѓа ова.
 2. candy.cane

  candy.cane Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  4.071
  Пол:
  Женски
  @Blue.Sky ме стопли:l: Да помине кобнава колоквиумска и ќе ви пратам многу љубов на сите од ФМЌ.
   
  На Rama, Purplelilac, MynameisHelen и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.718
  Допаѓања:
  98.867
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам многу на поздравот @prominent! Баш се радувам кога ќе видам дека ти текнало на мене во темава. :hug::hug:Поздрав и до сите означени!
  photo-cocktails.jpg

  Вчера средно биравме, за некоја година ќе се читаме како и факултети сме завршиле. :lol: А шо е убаво што имам некој со кого заедно сме растеле и растеме.:hug:
  1400966429553.jpeg

  Уште еден поздрав. :inlove::inlove: Фала ти многу @Blue.Sky поздрав и до тебе и сите други што се тагнати. :hug::hug::hug:
  SummerCocktails-155418225-58a4760d5f9b58819c8c9d2e.jpg
   
  На Rama, KateKane, Purplelilac и 8 други им се допаѓа ова.
 4. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.109
  Допаѓања:
  40.237
  На mareane му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.870
  Пол:
  Женски
  @Rama каде си? Ајде да не се распрашувам во другата тема каде и да си и со кого и да си СП до тебе
  Rama logo 2011.png со CCa892c315af8cdc11cdf50e3cca45ca93.gif
   
  На Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 6. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.766
  Допаѓања:
  19.811
  Пол:
  Женски
  На Rama и RosettaStone им се допаѓа ова.
 7. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.870
  Пол:
  Женски
  207659.gif Фала за поздравите:hug:
   
  На Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 8. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  7.509
  Пол:
  Машки
  @Natali.3 одличен музички вкус имаш. Големо фала за споделувањето на новата песна од Avenged Sevenfold. :emo:
   
  На Peperutce1115 и Natali.3 им се допаѓа ова.
 9. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.290
  Допаѓања:
  28.303
  Пол:
  Женски
  @prominent

  Имај убава работна недела исполнета со нови предизвици и можности што ќе ти го направат секојдневието посветло :)

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и prominent им се допаѓа ова.
 10. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  35.954
  @poenta :sun:

  Само што мислев да те означам во традиционалниот понеделнички поздрав!
  Ти благодарам и ти испраќам многу топли емоции и прегратки :hug:

  [​IMG]
   
  На poenta и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  5.003
  Допаѓања:
  121.436
  До господинот @Mr. Right
  аман отклучи пп

  гулаб у када ќе ти пратам значи! |(
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 12. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.566
  Допаѓања:
  71.562
  Пол:
  Женски
  @Yowannty

  @happygirl

  @CameliaMiller

  @ivi1987

  @Herrera

  Ве немам читано сто години, нема кај да ве цитирам па еве овде ќе ве означам 8)
  Да знаете ве мислам и ми фалите некаде низ темите да ве читам ама не сум ве начекала :sweat:

  Ни тема убава сум начекала за муабет, ни бакрачи :worried:

  Поздрав љепотици :hug: :hug:
   
  На Herrera, Yowannty, happygirl и 4 други им се допаѓа ова.
 13. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.671
  Допаѓања:
  32.122
  Пол:
  Машки
  Фала за поздравот @JollyGirl и ти ми фалеше...:|;(
   
  На ivi1987 и JollyGirl им се допаѓа ова.
 14. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  5.003
  Допаѓања:
  121.436
  Ептен погоди момент за поздрав, како бев растресена, солза ми капна :l: :hug: фала :hug:
   
  На happygirl, ivi1987 и JollyGirl им се допаѓа ова.
 15. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.566
  Допаѓања:
  71.562
  Пол:
  Женски

  Епа еве ко кавалер ти прво поздрави ме :hug: фалаааа Џонииии...следна прилика јас ќе те поздравам прва :l:

  Не сум те начекала и тебе...кој знае кај си забегал 8)

  Убава вечер Сноу 8-|
   
  На ivi1987 и John Snow им се допаѓа ова.
 16. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.303
  Допаѓања:
  46.671
  Пол:
  Женски
  Џоланооо, кај си ти?
  Ме израдува со поздравов ептен :hug::l:
   
  На JollyGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.816
  Допаѓања:
  44.324
  Пол:
  Женски
 18. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  3.848
  Допаѓања:
  12.772
  Пол:
  Женски
  @NanaMia
  Поздрав на форум
  :rofl:
   
  На NanaMia му/ѝ се допаѓа ова.
 19. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.606
  Допаѓања:
  72.719
  Пол:
  Женски
  На Glasna и victoria им се допаѓа ова.
 20. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.766
  Допаѓања:
  22.962
  Пол:
  Женски
  На zalosna му/ѝ се допаѓа ова.