Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.735
  Допаѓања:
  19.646
  Пол:
  Женски
 2. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.627
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Оомг
  :inlove:
  која чест ми ја правите со вакви убави работи не сте свесни.
  Прв пат се осеќам волку корисно :D
   
  На prominent и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.682
  Допаѓања:
  98.584
  Пол:
  Женски
 4. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.735
  Допаѓања:
  19.646
  Пол:
  Женски
  На prominent и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 5. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.108
  Допаѓања:
  40.109
  Една силна девојка која ми фали почесто да ја читам,има душа и емоции во нејзините постови @joy1
  Моите 3 незаменливи ликови @danichap @lunicka @mareane
  Посебни за мене,ми влегоа под кожа иако секогаш сум стоела понастрана од нови никови
  @Sexybaby86 @Yowannty поздрав до вас.
  @duffi силно ја гушкам.
  @Alishan30 :l:
  Поздрав до 40ката:hug:
   
  На Dadusicka, duffi, Yowannty и 6 други им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.316
  Допаѓања:
  239.120
  Пол:
  Женски
  ама си ме изненадила :hug:
  Ти благодарам мн :l: Те гушкам силно :*
   
  На simonka93 и mal.ecka им се допаѓа ова.
 7. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.108
  Допаѓања:
  40.109
  Ме потсетуваш на убави времиња тука,на силна мајка,жена,на тага,радост...на две прекрасни девојки...
  Денес ми зафале..:hug:Нека почесто те има.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.316
  Допаѓања:
  239.120
  Пол:
  Женски
  Ќе ме има ветувам :)
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  35.278
  @Dream-Girl, возвраќам поздрав, до тебе и до останатите означени. Ти благодарам што секогаш помислуваш на мене:mm::l:

  Убава вечер:hug::hug::hug:

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.682
  Допаѓања:
  98.584
  Пол:
  Женски
  На MeckaCia, Unicornus и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  3.545
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda, MynameisHelen, prominent и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  6.779
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda, MynameisHelen и bicycle им се допаѓа ова.
 13. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  35.278
  @bicycle, многу ми е мило што го слушам ова:angel::l:

  Ти испраќам виртуелни гушки и уживај во викендот:hug:

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda, bicycle и MynameisHelen им се допаѓа ова.
 14. MynameisHelen

  MynameisHelen Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2015
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  3.041
  Пол:
  Женски
  23ae234e301d9dfc6f7b855a7a4c1c06.jpg

  @bicycle фала тиии :f:
  Гушки и за тебе, и за означените :hug:
   
  На cresa-jagoda, bicycle и prominent им се допаѓа ова.
 15. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.735
  Допаѓања:
  19.646
  Пол:
  Женски
  Групна гушка девојки, бидете секогаш позитивни и насмеани :sun: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :l:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На prominent, MynameisHelen, bicycle и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.682
  Допаѓања:
  98.584
  Пол:
  Женски
  @Glossy-girl :hug::hug::hug:
  My spirit person. :sun::sun:

  Уште неделава да ја протуркаме и идеме некаде да славиме. :d:
  two-cups-of-coffee-610x457.jpg
   
  На BlackMistery, cresa-jagoda и Glossy-girl им се допаѓа ова.
 17. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.008
  Допаѓања:
  8.477
  Пол:
  Женски
  За кафе мора овој пат, речено-сторено.
  Те гушкам, ти скоро си пред крај, мене ми останаа уште нешто ситно.:hug::hug::hug:

  Сп и до @Peperutce1115 :l::l:
   
  На Peperutce1115, cresa-jagoda и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 18. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  35.278
 19. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  492
  Допаѓања:
  7.391
  Пол:
  Машки
  Специјален поздрав до...мене.
  Reminder да си се сакам самиот себе си :l:
   
  На Dadusicka, cresa-jagoda, Ambitious и 2 други им се допаѓа ова.
 20. MynameisHelen

  MynameisHelen Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2015
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  3.041
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda и prominent им се допаѓа ова.