Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  4.632
  Допаѓања:
  87.125
  Поздрав и до тебе, сега ќе видиме кои се прави интроверти а кои само глумат лудило и постираат мемиња оти кул е да си интроверт :D Кој прв ќе полуди, го бришеме од листа.
   
 2. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.855
  Допаѓања:
  44.748
  Пол:
  Женски
  Самерке поздрав и гушки и до тебе:hug::f:

  Исто и до Спецка и Црешка:hug::hug:
   
  На SummerGirl и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.366
  Допаѓања:
  21.618
  Пол:
  Женски
  Пишувај почесто :hug:
   
  На Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 4. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.863
  Допаѓања:
  16.227
  Пол:
  Женски
  A6C7B9F2-17FB-4B6E-89ED-DDBD61008D5C.jpeg Сп до @joy1 што ми даде иницијатива да станам од кревет и да направам нешто корисно :D :inlove:
   
  На duffi, joy1 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 5. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.386
  Допаѓања:
  241.495
  Пол:
  Женски
  Секој ден ке те мотивирам :P
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  38.975
  На cresa-jagoda и poenta им се допаѓа ова.
 7. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.347
  Допаѓања:
  28.655
  Пол:
  Женски
  @prominent

  За твојата водечка сила:l:

  DyF-L--X0AgfayX.jpg
   
  На cresa-jagoda и prominent им се допаѓа ова.
 8. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  120.920
  Пол:
  Женски
  ,@vitamina ,поздрав од срце ,држи се !:hug::hug::hug:
   
  На cresa-jagoda и vitamina им се допаѓа ова.
 9. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  6.456
  @buba4e89 , поздрав до тебе и убав ден :hug:

  [​IMG]
   
  На prominent, cresa-jagoda и buba4e89 им се допаѓа ова.
 10. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.388
  Допаѓања:
  8.256
  Пол:
  Женски
  На VoodooGirl, cresa-jagoda и Herrera им се допаѓа ова.
 11. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  6.456
  Фала девојче @Alisa22 :hug::l: , поздравче и респект и до тебе :*

  [​IMG]
   
  На prominent, VoodooGirl, Alisa22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.864
  Допаѓања:
  23.309
  СП до @Nausicaa за одличната идеја со короната и мемињата темата:talk::inlove:....
  Имав толку многу мемиња ама ми беше страв да ги постирам да не ме караат, па среќа отвори тема сега доволна за тон слики и мемиња со короната што ќе следуваат и највероватно ќе ме банира Реин од што ќе бидам досаден таму:muscle::hug:
   
  На KateKane, Dust, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 13. veteruska

  veteruska Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2014
  Пораки:
  1.395
  Допаѓања:
  4.387
  @cresa-jagoda сакам да те поздравам ти си ми една од подобрите член на тимот или модератор.
   
  На Dust, Cutiepie1, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.066
  Допаѓања:
  21.332
  Пол:
  Женски
  Оооо ти благодарам, ме изненади со поздравот и со убавите зборови :sun: :f: :hug:
  Имај убава вечер и чувај се ^_^
  [​IMG]
   
  На SummerGirl, Rama и veteruska им се допаѓа ова.
 15. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.419
  Допаѓања:
  131.564
  На Bubce38 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.051
  Допаѓања:
  95.424
  Пол:
  Женски
  На stetoskop му/ѝ се допаѓа ова.
 17. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.419
  Допаѓања:
  131.564
  Ke se organiziramo sas dadus (fingers) :rock:, cek ovoj da projde |(
  :D
   
  На Bubce38 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  6.456
  На cresa-jagoda, buba4e89 и poenta им се допаѓа ова.
 19. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.879
  Допаѓања:
  90.688
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda и Herrera им се допаѓа ова.
 20. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  38.975
  @Herrera , возвратен поздрав :sun: Немој да ја губиш позитивната енергија, во моментов е повеќе од потребна :hug:

  Воедно, поздрав и за веќе означените @cresa-jagoda :l: и @poenta :l:

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda, poenta и Herrera им се допаѓа ова.