Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  6.456
  На cresa-jagoda и buba4e89 им се допаѓа ова.
 2. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.347
  Допаѓања:
  28.655
  Пол:
  Женски
  @Herrera Возвратен поздрав

  Ти пренесувам од мојата смиреност:f::sun:

   
  Последна измена: 19 март 2020
  На Herrera и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.066
  Допаѓања:
  21.334
  Пол:
  Женски
  Многу љубов и куп гушки за вас девојки, останете си такви позитивни и заљубени :inlove: :sun: :l: :hug: :f:

  Поздрав и до:
  @poenta :d: :f:
  @Rama :l: :hug: :inlove:
  @RainBow која неуморно го надгледува и средува форумов :f:
  @Dream-Girl :pizza: :d: :hug:

  Има за секој по една чинија :lol:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Rama, Dust, Herrera и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.125
  Допаѓања:
  103.371
  Пол:
  Женски
  @cresa-jagoda фала ти многу на поздравот Црешке :hug::hug::hug::hug::hug: Гушки и до тебе. :hug:

  Да си ги поздравам и
  @Bubce38 :hug::hug::hug::hug:
  @Superlejdi27 :hug::hug::hug:
  @*Amethyst* (мило ми е што те гледам пак на форумов :hug:)

  Карантински. :D
  original.jpg
   
  На BlackMistery, Dust, Bubce38 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. *Amethyst*

  *Amethyst* Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  5.946
  Пол:
  Женски
  @Dream-Girl фала ти најмногу, ќе се дружиме уште многу долго :l: те гушкам :hug::hug:
  Сп и до тебе :l::l:
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Superlejdi27

  Superlejdi27 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Женски
  @Dream-Girl
  Благодарам на поздравот, голем поздрав и до тебе :l::l::l:
  [​IMG]
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  310
  Допаѓања:
  5.745
  Пол:
  Женски
  На Stephen Amell му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  7.724
  Пол:
  Женски
  Ова за протезите?:$ Еј, барем нема да трпеме болка месец-два од стегање на жицата, ем ќе заштедеме некое 500-че.:party:
  Само да се молиме жиците да не ни испаднат низ образите.:rofl:
   
  На bicycle му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  310
  Допаѓања:
  5.745
  Пол:
  Женски

  Жити се, чинам дека ќе експлодирам и секој момент ми доаѓа желба да извадам се. :rofl:
  А за штедење да, битно живи и здрави да сме, протезите ќе чекаат. :hug:
   
  На Stephen Amell му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  1.741
  Допаѓања:
  60.917
  Пол:
  Женски
  @Queen8 за активирање на сите игри:D :*
   
  На Queen8 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.900
  Допаѓања:
  20.460
  Пол:
  Женски
  Поздрав мила, како си? Пријатно ме изненади. :*
   
  На Alishan30 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.144
  Допаѓања:
  124.216
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  До @joy1 специјалка:* немаме снег:D
   
  На joy1 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 13. MynameisHelen

  MynameisHelen Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2015
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  3.515
  Пол:
  Женски
  @Purplelilac
  Пролетен поздрав до виртуелното другарче што го има никот на моето омилено цветче, и чиј што поздрав секогаш почнува со едно такво.

  Сакам да и кажам дека јас многу сакам цветчиња. :inlove:

  Нека ти цвета пролет во душичката и иако во овие троа challenging времиња, пролетта како да се одложува, ти да ја чувствуваш пролетта во себеси :f:
  799275a96f81ecdf6b70303dadb74288.jpg

  П.С. Има јорговани на Еверест бе? :^)

  :hug:
   
  На x.Daisy.x, Purplelilac и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 14. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.394
  Допаѓања:
  23.736
  Пол:
  Женски
  Абе абе абе .. ти ако не ме распекмезиш вака саботно со претопла порака, кој?! :inlove: :l:
  Инаку ќе насадам во саксија еден јоргован па ќе го земеме накај Еверест. 8)

  Дестинација: Еверест
  Планинари: Хеленка и Билкарката :D

  Имај најубав викенд и биди си секогаш вакво позитивно цветче. :sun: :f:
  Гушка.

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и MynameisHelen им се допаѓа ова.
 15. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  174.267
  Пол:
  Женски
 16. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.900
  Допаѓања:
  20.460
  Пол:
  Женски
  @Sienna_MK , поздрав мила, имај си убав ден! :sun::*:f:
   
  На Sienna_MK му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Sienna_MK

  Sienna_MK Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  2.156
  Пол:
  Женски
  3e08813b2d5313204306d186b40a4a56.gif

  Фала ти миличка, убав ден нека ти биде, исполнет со слатки радости! :* :hug: :sun: :f:
   
  На Queen8 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  7.697
  Пол:
  Женски
  @LadyC добро бе добро, не те гушкам со ракавиците:D.:hug:
  Ај сеа кафе да пиеме8)

  618161388ff7cad9aa586c31398d7366.jpg
   
  На Dadusicka и LadyC им се допаѓа ова.
 19. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.837
  Допаѓања:
  55.910
  Пол:
  Женски
  Лелееее :l: :l: :l: images (2).jpeg download (2).jpeg
  Да додадам, сакаме и ја и ти торта,па и по една боза. :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На emiliana му/ѝ се допаѓа ова.
 20. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  7.697
  Пол:
  Женски
  Не да сакаме, како што ми се јаде благо :lol::l::l::l:. Башка обожавам локоладни торти:inlove:.
  Само место боза за мене лимонада една, да стопам калории после блашко:D:inlove::hug:
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.