Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  84.300
  На mal.ecka и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.352
  Допаѓања:
  21.565
  Пол:
  Женски
  На DevilBoy212 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DevilBoy212

  DevilBoy212 Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2019
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  268
  Пол:
  Машки
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  6.121
  Допаѓања:
  176.050
  Пол:
  Женски
  @Herrera огромен поздрав до тебе, од секогаш си ми била меѓу најомилените тука :*

  Сакав да те поздравам бидејки насекаде ме тагираш. Ако некој е најможен не паничар и тотално смирен тогаш тоа сум јас, верувај ми, кога ќе сакаш оди во моите мислења и ќе се увериш колку уствари сум најсмирена и позтитивна притоа живејки во едно жариште со маж кој оди на работа уште во едно поголемо жариште.

  Не сакам да се створаат лажни констатации за мене од еден пост што притоа бев изиритирана од членки (најмногу не од тебе) туку од рекли казали и мисли на цел глас тотално не точни што знаеш и сама.
  Сакав да пишам за да укажам на состојбава што сите ја знаат, цел свет.

  Сметам дека никогаш немам испаничено, напротив секогаш се држам најсмирено на свет и покрај нашите секојдневни бројки загуби и нокни кошмари, јас сум секогаш позитивна, доказ за тоа се моите постови во назатаните денови.

  Тоа што ти ми даде епитет на паничар верувај дека куп феминки ќе ти го кажат спротивното и демантираат.

  Исто ќе ја тагнам и @gjoker4e за да и кажам дека сум тотално при свест и најприсебна, горда сум си на себе што успевам да бидам позитивна и смирена во вакви периоди во нашата земја:sun:

  Прочитајте ме за да се уверите :*:*
   
  На M&M, piksooki, evangelina.ina и 9 други им се допаѓа ова.
 5. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  6.312
  @vitamina , фала на поздравот жено.:hug:

  Искрено, мене ми имаш оставено впечаток дека си во паника цело време, до душа ко ќе размислам , било која жена која седи сама дома со своето дете додека мажот и е на работа баш во таква кризна ситуација каде што сте вие би паничела. Се јавува тој страв оти сте сами, немате ваша блиска фамилија , значи сами сте ти и детето и го имаш на мисла мажот ти.

  Ок. штом ти велиш дека си смирена, ајде така нека биде.

  Поздрав и до тебе и кај спомна за ширење позитивна енергија , мене ќе ме стрелаат членкиве ако продолжам со ширење позитива на форумот :D


  [​IMG]

  п.с.


  поздрав и до @Cutiepie1 :hug: - поздрав друже (highfive)
   
  На M&M, evangelina.ina, Cutiepie1 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  287
  Допаѓања:
  5.446
  Пол:
  Женски
  На theowndemon и Ambitious им се допаѓа ова.
 7. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.782
  Допаѓања:
  23.462
  Пол:
  Женски
  На zalosna му/ѝ се допаѓа ова.
 8. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.606
  Допаѓања:
  72.753
  Пол:
  Женски
  Dusha moja mila backi do tebe i malite angelchina :l:
   
  На victoria му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Машки

  Другарке..баш се мислев за некој ден да те поздравам..туука, ме превари ;) :handshake::hug::hug:
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 10. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.822
  Допаѓања:
  53.905
  Пол:
  Женски
  Најголем позз до @emiliana , оти ме измести од смеење! :rofl: :rofl: :rofl:
  #хаикупоезија
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 11. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  6.821
  Пол:
  Женски
  Фалааа, те гушкам :l::l:
  Ама ти прва почна да знаеш, вилица ме заболе:rofl::rofl:
  #оваеднаголемаќејаспоиме#:D.
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 12. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.376
  Допаѓања:
  241.271
  Пол:
  Женски
  @sanjaeva brisejki deneska razgovori, nacekav eden nas od pred tocno 4 godini. Me krena togas... me krena i denes istiot razgovor...

  Te sakam mn :l:
   
  На mal.ecka, Bubce38 и sanjaeva им се допаѓа ова.
 13. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.298
  Допаѓања:
  52.206
  Пол:
  Женски
  На Herrera и stetoskop им се допаѓа ова.
 14. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.392
  Допаѓања:
  129.318
  TnQ..до двете
  6h6E.gif
   
  На Herrera и Dadusicka им се допаѓа ова.
 15. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  84.300
  Te sakam i jas tebe, mnogu :l:
   
  На mal.ecka и joy1 им се допаѓа ова.
 16. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  21.202
  @Dentina фалиш да се јавиш.
  Може требаше во темата Каде е, ама уствари сакав сп да пратам.
   
 17. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.392
  Допаѓања:
  129.318
 18. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.203
  Допаѓања:
  60.724
  Пол:
  Женски
  На Dadusicka, M&M и stetoskop им се допаѓа ова.
 19. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.392
  Допаѓања:
  129.318
  Аааааа, ќе смениме де...
  Ај уш еднаш ,сп до тебе, @M&M и @Dadusicka .
  giphy.gif
   
  На Dadusicka, M&M и NarCis@ им се допаѓа ова.
 20. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.203
  Допаѓања:
  60.724
  Пол:
  Женски
  На Dadusicka и M&M им се допаѓа ова.