Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.384
  Допаѓања:
  28.901
  Пол:
  Женски
  @prominent:)

  За доследноста во традиционалните понеделнички поздрави:d:

  y7Bzf-cover11.jpg
   
  На prominent му/ѝ се допаѓа ова.
 2. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  6.197
  Пол:
  Женски
  @The_Boss
  за секое прекрасно поминато време со тебе уз кафе :inlove:
   
  На The_Boss му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  7.338
  На Rama, Purplelilac, buba4e89 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.411
  Допаѓања:
  22.757
  Пол:
  Женски
  Групно гушкање девојки :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
  Со коктелчињата да се облажиме :wasntme: :inlove:.[​IMG]
   
  На Rama, Purplelilac и Herrera им се допаѓа ова.
 5. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  1.327
  Допаѓања:
  27.659
  СП до @WildMk . Читај го ова подолу во прво лице:*
  [​IMG]
  Немој да те снемало како што ја снема Косми, многу ќе биде празно без тебе.
   
  На piksooki и WildMk им се допаѓа ова.
 6. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.937
  Допаѓања:
  9.663
  Пол:
  Машки
  СП до @stetoskop за феноменален музички вкус 8)


   
  На stetoskop му/ѝ се допаѓа ова.
 7. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.527
  Допаѓања:
  137.572
  :)

  Pozdrav beck (highfive)....

  Nebo,nebo plavo je
  ali meni drago je
  :rock:

   
  На Scott Weiland му/ѝ се допаѓа ова.
 8. queen19

  queen19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2015
  Пораки:
  477
  Допаѓања:
  1.389
  Пол:
  Женски
  Огромен поздрав до @Kimberly11 знам дека ќе бидеш многу добра доткорка :l: Само верувај во себе и ќе успееш и не ги слушај другите.
  @Mrs. Lovett единствената нормална тука ваљда секоја ти чест како издржуваш. Ти посакувам и тебе се најдобро :l:
  Поздрав и до сите тие што не поддржаа за матура особено за ВОЛШЕБНИКОТ ако прочиташ некад со среќа нека ти е друже на факултет!!
  @RainBow sorry за замарањето со тагови и ми ја знаеш желбата :D
   
  На Mrs. Lovett и Kimberly11 им се допаѓа ова.
 9. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  2.833
  Допаѓања:
  13.766
  Пол:
  Женски
  Фала ти многу миличка :l: Ти посакувам исто само среќа да те прати и да си се запишеш таму кај што ти вика срцето :hug::hug:
   
  На queen19 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  52.319
  Пол:
  Женски
  @Sexybaby86
  @LadyC
  Еден специјален друшки :hug:
  Решив да одморам од форумов и убаво ми дојде :D Се одвикнав од логирање и читање, доста беше.
  @dunika
  @Yowannty
  Специјален и до вас :l:
  Чувајте се, гушкајте деца и бидете добри.
  Мило ми е што бар виртуелно ве запознав и ве читав. Останете ми секогаш такви какви што сте, со огромно срце и со памук душа :f:
   
  На mareane, mal.ecka, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 11. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  5.343
  Допаѓања:
  69.252
  Пол:
  Женски
  Само кажи дека е привремено плс. :l: :hug: :hug:
   
  На mareane, cresa-jagoda и ivi1987 им се допаѓа ова.
 12. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  2.163
  Допаѓања:
  68.791
  Пол:
  Женски
  Why???;(
  :hug: :hug: :hug:
   
  На mareane, cresa-jagoda, emiliana и 2 други им се допаѓа ова.
 13. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  52.319
  Пол:
  Женски
  Можеби кога ќе пораснат децата и ќе ме откачат за дружба пак ќе дојдам да ви се жалам :D
  Се презаситив Лејди, доста беше.
  :hug::l:
   
  На mareane, cresa-jagoda, emiliana и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  5.343
  Допаѓања:
  69.252
  Пол:
  Женски
  Ептен ми е криво... Ич не сакам особи каква што си ти што се тргаат од тука. Ти си прекрасна, мило ми е што БАРЕМ виртуелно те знам. Но те молам бар од време на време отвори да видиш некој да не те помислил... :hug: :l:
   
  На mareane, cresa-jagoda, emiliana и 2 други им се допаѓа ова.
 15. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  52.319
  Пол:
  Женски
  И мене ми е доста од форумот, и на форумот доста му е од мене :D
  Ќе се читаме мила, само не тука :hug:
  Ќе ми фалите многу да знаеш. Златни луѓе има во 40ка :l:
   
  На mareane, mal.ecka, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  4.132
  Допаѓања:
  92.181
  Пол:
  Женски
  Неееееееее :(
  Ќе фалиш да знаеш. :hug:
   
  На mareane и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 17. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.948
  Допаѓања:
  16.502
  До

  @Stache

  Нов си, те следам, имаш оставено позитивен впечаток, иако во почетокот имав чувство дека си девојче, поради тоа што си одмерен, културен, и носиш позитивен vibe.
  Продолжи така, немој да бидеш како остала раја форумски курајбери
  со тоа што ќе го брцнеш во некоја милфица на форумов. 8-|

  Поздрав друже. 8)
   
  На piksooki и Stache им се допаѓа ова.
 18. Stache

  Stache Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Машки
  Поздрав и до тебе, баш ми е мило. :!:

  :lol::x
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  663
  Допаѓања:
  9.773
  Пол:
  Машки
  @Purplelilac , пошто ти е заклучено сандачето, да те израдувам овде со една добра вест што ја прочитав.
  Борко на live на социјални мрежи рекол дека вајлд карта за светско во ракомет најверојатно ќе добиеме ние и Полска. :clap:
   
  На cresa-jagoda, Peperutce1115 и Purplelilac им се допаѓа ова.
 20. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  24.940
  Пол:
  Женски
  Одлична вест! (highfive)
  Верувам дека ќе е така штом двајца ракометари од кај нас го кажуваат истото, претпоставувам дека веќе од некаде им е потврдено дека така ќе биде.
  Ти благодарам Били, баш ме израдува информацијава. :sun:
   
  На cresa-jagoda, Peperutce1115 и Billy Idol им се допаѓа ова.