Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  375
  Допаѓања:
  1.472
  Пол:
  Машки
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.509
  Допаѓања:
  245.661
  Пол:
  Женски
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.384
  Допаѓања:
  28.901
  Пол:
  Женски
  @prominent:sun:  [​IMG]
   
 4. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  @poenta, понеделник не би бил понеделник без оваа традиција :sun:

  Многу позитивни мисли и прегратки :hug: Уживај во раскошниот пролетен ден :f:

  [​IMG]
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.151
  Допаѓања:
  42.378
 6. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.931
  Допаѓања:
  45.459
  Пол:
  Женски
  На CrazyOne, Herrera и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 7. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.411
  Допаѓања:
  22.757
  Пол:
  Женски
  Рамичка ти текна на форум да дојдеш :hug: :hug: :l: :f: :d:
  Поздрав и до ракчето :wasntme: @CrazyOne :hug: и до мојот фан :D @Herrera :hug:
  [​IMG]
   
  На CrazyOne, Herrera и Rama им се допаѓа ова.
 8. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  На Billy Idol, f.girl, Ambitious и 6 други им се допаѓа ова.
 9. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  610
  Допаѓања:
  7.869
  Пол:
  Женски
  На Billy Idol, pdb123, f.girl и 6 други им се допаѓа ова.
 10. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  9.481
  Пол:
  Женски
  На f.girl, prominent, Dream-Girl и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  8.781
  Пол:
  Женски
  На f.girl, prominent, bicycle и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.202
  Допаѓања:
  12.925
  Пол:
  Женски
  What a pleasant surprise @prominent ! Thank you so much! :f::f::f:
  Специјален поздрав до тебе и до цело ФМЌ... :l:

  [​IMG]
   
  На f.girl, prominent, Blue.Sky и 3 други им се допаѓа ова.
 13. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.003
  Допаѓања:
  111.051
  Пол:
  Женски
  На f.girl, prominent, Blue.Sky и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  32.740
  Пол:
  Женски
  На Blue.Sky, Stephen Amell, f.girl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. christinnn

  christinnn Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  1.197
  Допаѓања:
  12.672
  Пол:
  Женски
  На Dream-Girl, Briar Rose, Blue.Sky и 2 други им се допаѓа ова.
 16. f.girl

  f.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  9.246
  Пол:
  Женски
  На Dream-Girl, Briar Rose, Blue.Sky и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. pdb123

  pdb123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  324
  Допаѓања:
  1.614
  На Blue.Sky му/ѝ се допаѓа ова.
 18. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.384
  Допаѓања:
  28.901
  Пол:
  Женски
  @prominent

  Како и секој понеделник...
  Имај продуктивен почеток на новата работна недела :)

  positive-thinking-quotes-about-love-4.jpg
   
  На prominent и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 19. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  @poenta Мајски и сончев поздрав :sun: Исполни си го денот со љубов и задоволства :hug:

  [​IMG]
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.948
  Допаѓања:
  16.502
  @Feminka22

  Ќе ме расплачеше со постот за матурата, едвај се воздржав.
  Ме потсети на моите средношколски денови. Полни згоди и незгоди, пријателства, лицемерија, интриги,
  и позитивни мисли за подобар живот кој заминаа по "бестрага" насока.

  Остани силна, не тагувај.
  Те поздравувам.

  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda и Feminka22 им се допаѓа ова.