Специјален поздрав до...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Pennyroyal, 30 декември 2009.

 1. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.129
  Допаѓања:
  17.375
  Пол:
  Женски
  Ооо срцка бе :D
  Фала ти на убавите зборови и мисли :l: Ќе се потрудам да не тагувам.
  Дека ќе ми е криво, криво ќе ми е ама ќе пројде :nod:
   
  На Nigredo Odor и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  127.829
  Пол:
  Женски
  Сп до @Milobebence ,кај си мила пиши...:hug::hug::hug:
   
  На Milobebence и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.411
  Допаѓања:
  22.757
  Пол:
  Женски
  На Nigredo Odor и Feminka22 им се допаѓа ова.
 4. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  1.569
  Пол:
  Женски
  На Ladyy*, Rama и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 5. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.931
  Допаѓања:
  45.459
  Пол:
  Женски
  На tijanana му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  На tijanana му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Peperutce1115

  Peperutce1115 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  1.607
  Допаѓања:
  17.142
  @Billy Idol поздрав колега, се ли е во најдобар ред? :*:

  Полициски час, како е?
   
  На Blue.Sky и Billy Idol им се допаѓа ова.
 8. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  663
  Допаѓања:
  9.773
  Пол:
  Машки
  Поздрав колешке. :ninja: Се е одлично на службата. Патролираме, пиле не даваме да прелета.
  Donuts, да се заблажиме. :inlove:

  [​IMG]
   
  На Blue.Sky и Peperutce1115 им се допаѓа ова.
 9. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  9.481
  Пол:
  Женски
 10. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  На tijanana, *Amethyst*, Cherry blossom89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.003
  Допаѓања:
  111.051
  Пол:
  Женски
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  И на тебе мила нај убав ден :inlove::hug:
  И летово може на едно вакво место да уживаме :lol::lol: :*
  @Ladyy*
   
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 13. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.384
  Допаѓања:
  28.901
  Пол:
  Женски
  @prominent:f:

  Ти испраќам позитивни сончеви вибрации во последната работна недела од месецот на колоритна разноликост:sun:

  [​IMG]
   
  На prominent му/ѝ се допаѓа ова.
 14. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  @poenta

  Ти благодарам :l: и ти посакувам ден исполнет со љубов, уживање, топлина и... уште малку љубов :wasntme:

  [​IMG]
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Мојата сродна душа на форумов @LucyLu :inlove::inlove::hug:
  IMG_20200525_135709.jpg
   
  На LucyLu и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 16. *Amethyst*

  *Amethyst* Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  6.879
  Пол:
  Женски
  @Ladyy* поздрав убав назад ајде на кафенце :l:[​IMG]
   
  На tijanana, Ladyy* и Cherry blossom89 им се допаѓа ова.
 17. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  И јас ќе дојдам, кафе не одбивам :inlove::inlove:
   
  На *Amethyst* и Ladyy* им се допаѓа ова.
 18. *Amethyst*

  *Amethyst* Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  6.879
  Пол:
  Женски
  Ајде те чекаме
  [​IMG]
   
  На Cherry blossom89 и Ladyy* им се допаѓа ова.
 19. LucyLu

  LucyLu Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2019
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  На Cherry blossom89 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  10.003
  Допаѓања:
  111.051
  Пол:
  Женски
  На TutiFuti му/ѝ се допаѓа ова.